Beyonc�� ��Ark��Lar�� Listesi

Beyonce

Beyoncé

Beyoncé Giselle Knowles-Carter (d. 4 Eylül 1981), kısaca Beyoncé (İngilizce telaffuz: [biˈjɒnseɪ]), ABD'li şarkıcı, şarkı yazarı ve oyuncu.

The Beyonce Experience

No New Friends

No New Friends" Amerikalı rapçi ve prodüktör DJ Khaled'in çıkacak olan Suffering From Success albümünün bilinen ilk parçasıdır. Şarkının orijinali Drake'e aittir. Drake aynı gün içerisinde Girls Love Beyoncé ve No New Friends single'larını yayınlamıştır.

Beyoncé Knowles

Beyoncí© Giselle Knowles,(d. 4 Eylül 1981) Grammy Ödülü kazanmış ABD`li R&B müzik şarkıcısıdır.

Dangerously in Love

Dangerously in Love, Amerikalı R&B şarkıcısı Beyoncé'nin ilk solo albümüdür. İlk kez 22 Haziran 2003 tarihinde Columbia Records etiketiyle satışa sunulmuştur.

Get Me Bodied

Get Me Bodied", Beyoncé Knowles, Sean Garrett, Solange Knowles, Angela Beyince, Makeba Riddick ve Kasseem "Swizz Beatz" Dean tarafından yazılan hip hop soul türündeki şarkıdır. Yapımcılığı Swizz Beatz, Beyoncé ve Sean Garrett tarafından Beyoncé'nin ''B'Da...

membran

Membran ayırıcı ya da seçici geçirgen diyebileceğimiz malzeme adı. saflaştırma ve yalıtma işlemlerinde sıkça kullanılır.

The Beyoncé Experience

The Beyoncé Experience (2007)

Live at Wembley

''Live at Wembley'', Amerikalı R&B şarkıcısı Beyoncé'nin 27 Nisan 2004 tarihinde CD/DVD formatlarında yayımladığı video albümü. Albüm sanatçının; Wembley Arena, Wembley, Londra, İngiltere'deki konser kayıtlarından oluşmaktadır.