''Bir Buyuk Turk Saldiri'' (Bir Büyük Türk Saldırı, İngilizce başlığı: The Destruction of the Greek Minor Asia Army, August 26, 1922 / Yunan Küçük Asya Ordusu'nun bozugunu, 26 Ağustos 1922), 2004'te Perry Moore tarafından tasarlanarak kendi yayınevinden yayımlanan taktik savaş oyunu.

Bir Buyuk Turk Saldiri hakkında detaylı bilgi

Bir Buyuk Turk Saldiri (Bir Büyük Türk Saldırı, İngilizce başlığı: The Destruction of the Greek Minor Asia Army, August 26, 1922 / Yunan Küçük Asya Ordusu'nun bozugunu, 26 Ağustos 1922), 2004'te Perry Moore tarafından tasarlanarak kendi yayınevinden yayımlanan taktik savaş oyunu. Oyun, bir kural kitapçığı, Afyon, Sincanlı, Gedik Ahmet Paşa Hamamı, İhsaniye, Ayazin, Döğer, Gazlıgöl, Eğret, Çobanözü, Balmahmut, Kılıçarslan, Ahır Dağı, Murat Dağı, Tınaztepe, 1310 rakımlı tepe gibi coğrafyayı kapsayan ve altıgenlerden oluşan bir harita, Kolordu ve Tümen karargahları, Alayları simgeleyen 280 parçalar ve 1 tablodan ibarettir. == Ayrıca bakınız == * Başkomutanlık Meydan Muharebesi == Dış bağlantılar == * Perry Moore's Wargame Site * BoardGameGeek

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Bir Buyuk Turk Saldiri maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.