''Black Holes and Revelations'', İngiliz rock grubu Muse'un 3 Temmuz 2006'da çıkardığı 4. stüdyo albümüdür. Kayıtlar bölünerek New York ve Fransa'da yapılmış ve Muse ilk kez albümün prodüktörlüğünde daha aktif rol almıştır. Albüm, Muse'un önceki albümlerine göre daha değişik tarzdadır ve Depeche Mode, Millionaire, Lightning Bolt, Sly and the Family Stone ve diğer Güney İtalya grupları gibidir.

Black Holes and Revelations

Black Holes and Revelations, İngiliz rock grubu Muse'un 3 Temmuz 2006'da çıkardığı 4. stüdyo albümüdür. Kayıtlar bölünerek New York ve Fransa'da yapılmış ve Muse ilk kez albümün prodüktörlüğünde daha aktif rol almıştır. Albüm, Muse'un önceki albümlerine göre daha değişik tarzdadır ve Depeche Mode, Millionaire, Lightning Bolt, Sly and the Family Stone ve diğer Güney İtalya grupları gibidir. Black Holes and Revelations, Şubat 2008'de Q dergisinin "Gelmiş Geçmiş En İyi İngiliz Albümleri" ne 34. sıradan giriş yapmıştır. Önceki iki albüm gibi Black Holes and Revelationsta siyasi yolsuzluk, yabancı işgali, yeni dünya düzeni, devrim gibi çeşitli konuları kapsayan şarkı sözlerinin yanı sıra geleneksel aşk şarkılarını da barındırır.

Albümdeki şarkılar

# "Take a Bow" # "Starlight" # "Supermassive Black Hole" # "Map of the Problematique" # "Soldier's Poem" # "Invincible" # "Assassin" # "Exo-Politics" # "City of Delusion" # "Hoodoo" # "Knights of Cydonia"

Kaynaklar

Vikipedi

Yanıtlar