Blue Thunder

Van Morrison

George Ivan Morrison (genellikle Van Morrison olarak bilinir), 31 Ağustos 1945 doğumlu, Grammy Ödülü ve İngiliz Şövalyelik Nişanı sahibi, şarkıcı, yazar, şair, müzisyen ve şarkı yazarı. 1950'lerin sonundan beri profesyonel olarak müzikle ilgilenmektedir....

Tommy Lee Jones

Kötü adam karakterlerinin vazgeçilmez oyuncusu Tommy Lee Jones, başrolü Ashley Judd ve Bruce Greenwood ile birlikte paylaştığı ve yönetmenliğini Bruce Beresford'un yaptığı "Çifte Tehlike" ( Double Jeopardy ) ile karşımıza geliyor.

Pentagram (grup)

Pentagram, 1986'da Hakan Utangaç ile Cenk Ünnü tarafından kurulmuş bir Türk metal müziği topluluğudur. Bunun yanında, Tarkan Gözübüyük de grubun değişmez bir elemanı halini almış; beş kişiden oluşan topluluk, Utangaç, Ünnü ve Gözübüyük haricinde birçok el...

Commodore 64 Oyunları

Bu liste Commodore firması tarafından üretilen Commodore 64 modelindeki bilgisayarlar için üretilmiş oyunların alfabetik bir sıralamasını vermektedir. Listenin eksiksiz olduğu düşünülmemelidir.

Crystal Planet

Crystal Planet, ABD`li gitar virtüöz Joe Satriani`nin altıncı

Game Boy oyunları

Nintendo tarafından geliştirilen Game Boy taşınır oyun cihazları için üretilmiş oyunların listesi:

Otomobil hız rekorları

= Rekor denemesi nasıl yapılır =

Wilbur Smith

Wilbur Addison Smith (9 Ocak 1933) Kuzey Rhodesia (şimdiki Zambia) doğumlu bir roman yazarıdır. Eğitimini Michaelhouse` daki Rhodes Üniversitesinde tamamladı.

Bleach bölüm listesi (manga)

Bu madde Tite Kubo'nun çizdiği BLEACH adlı manganın bölüm listesidir.

Capcom oyunları listesi

Capcom tarafından geliştirilen veya yayımlanan oyunlar listesi: