Bozk��R

Larks' Tongues in Aspic

Larks' Tongues in Aspic, ingiliz progresif rock grubu King Crimson'ın beşinci stüdyo albümüdür.

dvd+r

püf

Murat Boz'un piyasaya sürdüğü Maximum albümünün 3.videosudur. Klibi üzerinde 20 saat çalışılan Püf isimli şarkı Sarı Ev stüdyolarında kaydedilip Stardium firması tarafından Maximum albümü içerisinde satışa sunulmuştur.

Asil

Asil veya soylu, bazı kültürlerde toplumun ayrıcalıklı en üst katmanına mensup kişi. Doğuştan veya hükümdar buyruğuyla, bazı ayrıcalıklara sahip olan ve özel unvanlar taşıyan kimselere denir.

R, r

Brummbär

Sturmpanzer IV (ayrıca Sturmpanzer 43 ya da Sd.Kfz. 166) II.

DVD-DL

DVD+R DL (''veya Türkçesiyle Çift Katmanlı Çok Amaçlı Teker (DL(Dual Layer) Çift Katmanlı anlamına gelir'') DVD+R9 DVD+R formatından DVD+RW Anlaşması tarafından türetildi. İlk kullanımı Ekim 2003'de olmuştur. DVD+R DL diskler kaydedilebilir iki boya katma...

İngilizce yazım telaffuzu

Pek çok sözlük veya diğer diller birkaç veya bütün kelimelerin telaffuz klavuzunun referansını verir.İngiliz İngilizcesi`sinde sözcüklerin okunuşu için Uluslararası Fonetik Alfabesi (International Phonetic Alphabet (IPA)) kullanılır.Buna karşın bazı İngil...

TLC

TLC, ABD'li üç kişilik bir R&B grubudur. Grup üyeleri: Tionne Watkins ("T-Boz"), Lisa Lopes ("Lefteye") ve Rozonda Thomas ("Chilli")'dir.