Brezilya ��Lke Bayra����

Fábio da Silva Alves

Fábio da Silva Alves ya da kısaca Fabinho (d. 11 Haziran 1986, Vitória, Brezilya) Brezilyalı futbolcu. Villa Nova'da forma giymektedir.

Felipe

Felipe, İspanyol bir isim. Ayrıca aşağıdaki insanların isimleridir:

Iara Lee

Iara Lee, Kore asıllı Brezilyalı film yapımcısı, yönetmen ve insan hakları savunucusu.

Moraci Vasconcelos Sant'anna

Moraci Vasconcelos Sant'anna (d. 26 Temmuz 1951, São Paulo, Brezilya), daha çok Moraci Sant'anna olarak bilinen, Brezilyalı kondisyoner ve antrenör.İşinin en iyileri arasında gösterilir.Şu an Fenerbahçe takımında yardımcı teknik direktörlük ve kondisyoner...

Kauê da Silva

Kauê Caetano da Silva, Fortaleza EC'de oynayan Brezilyalı futbolcu. Daha önce Konyaspor'da da forma giymiştir. Bir defans oyuncusu olmasına rağmen harika frikik vuruşları yapabilmektedir. Defansif ortasaha mevkisinde de oynayabilir.

Thiago Motta

Thiago Motta (d. 28 Aralık 1982, Sí£o Bernardo, Brezilya) Brezilyalı futbolcu aslında İtalyan kökenli bir ailenin çocuğudur. Erken yaşta İspanya`ya gelen Thiago Motta futbola 15 yaşında Barcelona F.C `de başladı. 1999-2002 yılları arası ise FC Barcelona`n...

Deyvison Denilson

Deyvison Denilson de Sousa Bessas (d. 18 Ekim 1988, Araújos), Brezilyalı futbolcu. Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Kartalspor'da oynamaktadır.

Birezilya

Brazilya

Brezilya (Portekizce: Brasil) ya da resmî adıyla Brezilya Federal Cumhuriyeti (Portekizce: República Federativa do Brasil ), Güney Amerika'da yer alan, kıtanın en büyük ve en kalabalık ülkesidir. Uzun bir Atlas Okyanusu kıyısı vardır.

Brezilya Cumhuriyeti