Brian Dennehy

9 Temmuz

9 Temmuz Gregorian Takvimine göre yılın 190. günüdür. Sonraki sene için 175 (Artık yıllarda 176) gün var

Never Cry Wolf (film)

Never Cry Wolf, aynı isimli kitaptan uyarlanarak 1983 yılında çekilmiş film. Carroll Ballard tarafından yönetilmiş olup, başrollerde Charles Martin Smith, Brian Dennehy ve Zachary Ittımangnaq yer almaktadır.

İlk Kan (film)

İlk Kan (özgün adı: First Blood), Rambo serisinin ilk filmi olan 1982 ABD yapımı aksiyon filmidir. David Morrell'in First Blood kitabından Michael Kozoll, William Sackheim ve Sylvester Stallone tarafından senaryolaştırılmıştır.

Satıcının Ölümü

''Satıcının Ölümü'' (İngilizce özgün ismiyle Death of a Salesman), Arthur Miller tarafından yazılmış seyirlik bir oyundur.

Timbaland Presents Shock Value II

''Shock Value II'' ABD'li müzik yapımcısı Timbaland'in üçüncü stüdyo albümü ve dünya çapında büyük başarı elde eden ''Shock Value'' serisinin ikincisidir.

Dizi, Mini Dizi veya Televizyon Filminde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Satellite Ödülü

Dizi, Mini Dizi veya Televizyon Filminde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Satellite Ödülü, her yıl International Press Academy tarafından Satellite Ödülleri kategorilerinden biri olarak verilmektedir.

İlk Kan

Yurtiçi: $47,212,904 Dünya geneli: $125,212,904

57. Primetime Emmy Ödülleri

57. Primetime Emmy Ödülleri, 18 Eylül 2005 tarihinde Ellen DeGeneres'ın sunduğu tören ile verildi. 2005 Primetime Emmy Ödülleri, CBS kanalında yayınlandı.

Orjinal Cinayetler (film)

''Orjinal Cinayetler'' (''İngilizce: Righteous Kill'') Jon Avnet'ın yönettiği, Robert De Niro ve Al Pacino'nun rol aldığı 2008 yapımı Amerikan ve suç gerilim filmidir. Film, De Niro ve Pacino'nun birlikte oynadıları ikinci filmdir. Oyuncu kadrosu John Leg...