Britanya Kolombiyas��

Kolumbiya Nehri

Kolumbiya Nehri ya da Columbia Nehri (İngilizce ''Columbia River''), Kuzey Amerika'da Pasifik Kuzeybatısı'nın en büyük nehridir ve uzunluğu 2,000 km dir. ABD'nin dördüncü en büyük nehridir. Kanada'nın Britanya Kolumbiyası eyaletindeki Rocky Dağlarında doğ...

Britanya Kolumbiyası

Britanya Kolumbiyası ya da İngiliz Kolumbiyası, (İngilizce: British Columbia ya da kısaca B.C. veya BC), Fransızca: Colombie-Britannique, C.-B.), Kanada'nın Batı Kanada bölgesindeki en batıdaki eyâletidir.

Brittany

* Brittany (isim) - ABD ve Avrupa`da yaygın bir kadın adı. (Brittney, Britney, Britany, Brittani, Brittanie, Brittni, Britni, Brittaney, Brittny, Brittnee, Britny, Brittnie, Brittnay ve Bryttney olarak da yazılır ve/veya okunabilirler)

Róbinson Zapata

Róbinson Zapata Montaño (d. 30 Eylül 1978; Florida), Kolombiyalı futbolcu. Zapata, üç kez Kolombiya Milli Futbol Takımı'nın kalesini korudu.

Kolumbiya Nehri‎

Brittany (isim)

→Diğer kullanımlar için Brittany sayfasına bakınız.

Bretanya

Bretonya veya Bretanya, (Fransızca: Bretagne [bʀəˈtaɲ], Bretonca: Breizh, Gallo: Bertaèyn), Fransa'nın 26 bölgesinden biridir. Fransa'nın kuzeybatısındaki geniş bir yarımadayı kapsar.

Kolumbiya Buz Alanı

Kolumbiya Buz Alanı (İngilizce: Columbia Icefield), Kanada'da Rocky Dağları'nda bulunan bir buz alanıdır. Buzul, Kanada Kayalık Dağları'nda Britanya Kolumbiyası

Britanya Kolombiyasi

Dayro Moreno

Dayro Mauricio Moreno Galindo, Romanya ekibi FC Steaua Bükreş'te forma giyen Kolombiyalı futbolcu. Once Caldas'da futbola başladı ve Atletico Paranaense'de kiralık oynadı.