Brittney Reese

Vespa

→ Biyolojideki Vespa böcek cinsi için bakınız eşek arısı.

Brittany

* Brittany (isim) - ABD ve Avrupa`da yaygın bir kadın adı. (Brittney, Britney, Britany, Brittani, Brittanie, Brittni, Britni, Brittaney, Brittny, Brittnee, Britny, Brittnie, Brittnay ve Bryttney olarak da yazılır ve/veya okunabilirler)

Brittney

Kişi adları:

Ollie

Ollie Alan "Ollie" Gelfand ve Rodney Mullen tarafından ortaklaşa keşfedilmiş olan ve havada yapılan bir kaykay hareketi dir .Ollie kickflip, heelflip ve pop shove-it gibi havada yapılan diğer kaykay hareketlerinin temelini oluşturur.

never ever

"Never Ever", Amerikalı şarkıcı Ciara ve rapçi Young Jeezy tarafından Ciara'nın üçüncü stüdyo albümü Fantasy Ride için kaydedilen bir şarkıdır. Yazarlığını Ciara, Young Jeezy, Elvis Williams ve Esther Dean; yapımcılığını Polow da Don üstlendi.

baskı altında

''Baskı Altında'' (''özgün adı'':''Under Pressure'' veya ''Bad Day on the Block'') 1996 yapımlı psikolojik gerilim filmidir. Yönetmenliğini Craig R. Baxley'in yaptığı filmde bir kahraman itfaiyecinin komşularının baskısı altında gittikçe kontrolden çıkmas...

cennet gibi

Başrollerinde Oscarlı oyuncu Reese Witherspoon ve Mark Ruffalo'nun oynadığı romantik komedi dalında olan film. Orijinal adı Just Like Heaven'dır.

2009 Dünya Atletizm Şampiyonası

2009 Dünya Atletizm Şampiyonası, 15-23 Ağustos 2009 tarihleri arasında Almanya'nın başkenti Berlin'de yapılan Dünya Atletizm Şampiyonlarının 12. organizasyonu.

2012 Dünya Salon Atletizm Şampiyonası

14. IAAF Dünya Salon Atletizm Şampiyonası, 9-11 Mart 2012 tarihleri arasında İstanbul'da gerçekleştirilen salon atletizmi organizasyonu. Yarışmalar Ataköy'de bulunan 7.450 seyirci kapasiteli Ataköy Atletizm Salonu'nda düzenlendi.