Brooklyn K��Pr��S��

Prospect Park (Brooklyn)

Prospect Park, New York City'ye bağlı Brooklyn'de yer alan bir parktır. 2.37 km²'lik (237 ha)Web kaynağı

Dumbo, Brooklyn

Crooklyn

''Crooklyn'' 1994 yapımı Spike Lee'nin yazıp yönettiği bir biyografi filmi. Film 1970'lerde Brooklyn bölgesinde geçmektedir. Filmde genç bir kız olan Troy ve ailesini anlatır. Film boyunca, Troy dört kabadayı kardeşi, onu çok seven fakat sıkı annesi ve sa...

Michael Lerner

Michael Lerner (22 Haziran 1941), ABD'li aktör.

.pr

.pr Porto Riko için internet ülke kodu üst seviye alan adıdır. (ccTLD)

Çebişev'in eşitsizliği

Çebişev'in eşitsizliği veya Bienaymé-Çebişev'in eşitsizliği özellikle olasılık ve daha nadiren gerçek veri setleri için bir teori sonucu olarak kullanılır.

Omar Epps

Omar Hashim Epps (20 Temmuz 1973) ABD'li aktör ve müzisyen. ''Juice'', ''Higher Learning'', ''Love and Basketball'', ''In Too Deep'', ve ''The Wood'' filmleri ile ünlenmiştir. ''Scream 2'' filminde küçük bir rol almıştır. ''ER'' TV dizisinde de ''Dr. Denn...

Mos Def

Dante Terrell Smith ya da bilinen adıyla Mos Def, (d. 11 Aralık 1973, Brooklyn ) ünlü bir Amerika'lı Müslüman rap müzik sanatçısı .

Brooklyn Botanic Garden

Brooklyn Botanic Garden (BBG) Brooklyn'deki bir botanik bahçesi. Manhattan'a metroyla 25 dakika uzaklıktadır. 1910'da kurulmuştur ve her yıl dünyanın birçok yerinden 700.000'in üzerinde kişi tarafından ziyaret edilir.

pr

Pr googlenin sayfaları arasında kaçıncı sırada çıkacağınızı belirleyen bir ziyaretçi değeridir pr değeriniz ne kadar yüksek olursa o kadar üst sıralarda çıkarsınız.