Castel Morrone

Tivoli

Tivoli (Latince: ''Tibur''), İtalya'nın orta kesiminde, Lazio (Latium) yönetim bölgesinde, Roma ilinde kent ve piskoposluk bölgesi.

Caserta

Caserta güney İtalya'nın Campania bölgesinde aynı ismi taşıyan Caserta ili merkezi olan bir komündür ve bir şehirdir. Caserta İtalya'da önemli bir tarım, ticaret ve sanayi şehri ve komünüdür. Şehrin Belediye Başkanı Nicodemo Petteruti'dir.

Grosseto

Grosseto merkezi İtalya'nın Toskana Bölgesinde Grosseto ili'nin merkezi olan (2.11.2010 tahminleri itibarriyle) 82.284 kisi nufuslu bir kent ve yerel idaresi bakimdan bir komündür.

Rieti

Rieti (Latince: ''Reate''), merkezi İtalya'nın Lazio Bölgesi'nde kendi ismini taşıyan Rieti ili'nde bir küçük tarihi şehir ve komün.

Vatikan

Vatikan (Pontificio), İtalya'nın Roma şehrinde bulunan, Hristiyanlık dininin Katolik mezhebinin yönetim merkezi olan devlet. 1000 kişi nüfusa sahiptir.

Ventimiglia

Ventimiglia (Ligurya lehcesi: ''Vintimiggia'', Fransizca: ''Vintimille'') kuzeybati İtalya'da Ligurya bölgesinde İmperia ili'ne bağlı ve Italya-Fransa sinirinda bulunan bir beldedir.

apice

Apice, güney İtalya'nın Campania bölgesinde Benevento ili'ne bagli (1.5.2010 itibariyle) 6.780 kisi nüfuslu tarihsel bir şatosu bulunan bir yerleşim yeri ve bir komundur.

Papa listesi

Roma Katolik Kilisesi Papa listesi. Latince: "baba" anlamına gelen papa sözcüğünden türetilen bu isim, bazı kiliseler tarafından yüksek ruhani liderlerini tanımlamak için kullanılmış, zamanla Roma Katolik Kilisesi'nin dünyevi başını ifade etmek için kulla...

Carlo Cudicini

Carlo Cudicini (6 Eylül 1973, Milano), İtalyan futbolcudur.