CENTILMEN (türkçe) anlamı
1. ing. Kibar erkek
2. çelebi
3. görgülü kişi.
CENTILMEN (türkçe) anlamı
4. iyi arkadaşlık eden
5. görgülü
6. kibar (erkek).
CENTILMEN (türkçe) ingilizcesi
1. adj. gallantn. gentleman
2. gent
3. sportsman
4. sport
5. sahib
CENTILMEN (türkçe) fransızcası
1. gentil/ le
CENTILMEN (türkçe) almancası
1. n. Gentleman
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Subay Ve Centilmen

Subay ve Centilmen, orijinal adı "An Officer and a Gentleman" olan 1982 tarihli klasik film. Başrollerini Richard Gere ve Debra Winger paylaşmaktadır.

Veronalı İki Centilmen

Veronalı İki Gentilmen (İngilizce özgün adı:''The Two Gentlemen of Verona'') İngiliz oyun yazarı William Shakespeare tarafından tiyatro yazarlığı mesleğinin başlarında yazılmış komedi janrında bir oyundur. Shakespeare'in oyunları arasında en ufak sayıda oyuncu kapsayanı olup ...

Subay Ve Centilmen (film)

Orijinal adı "``An Officer and a Gentleman``" olan 1982 tarihli klasik film. Başrollerini Richard Gere ve Debra Winger paylaşmaktadır. Yönetmeni Taylor Hackford`dur.

Gent

Gent (Fransızca: ''Gand'') Belçika'da, Felemenkçe konuşulan topluluğa dahil Flaman Bölgesinde Doğu Flandre ilinin merkezi ve en büyük nüfuslu yerleşkesi olan bir şehirdir. Şehir, Schelde Nehri ve Lys ırmaklarının akarsu birleşminde kurulmuştur. Orta Çağlarda kuzey Avrupa'nın en ...

Gentleman

Gentleman (stilize edilmiş şekliyle GENTLEMAN), Güney Koreli şarkıcı PSY'nin 2013 yılında yayınlanan, K-pop türündeki single'ı. Sözleri, Korece ve İngilizce karışımından oluşmaktadır.

Nautilus

Familyası: Nautilusgiller (Nautilidae). Yaşadığı yerler: Pasifik ve Hint Okyanuslarında. Özellikleri: Helezon biçimli kalkerli bir kabuk içinde bulunur. Ağız çevresinden kollar uzanır. Yumurtlayarak ürer. Çeşitleri: Yaşayan altı türü bilinmektedir.

Sahib

Sahib (Farsça: صاحب‎), İran'ın Kürdistan Eyaleti'nde şehir.

Sport

Spor ya da idman, önceden belirlenmiş kurallara göre, bireysel veya takım halinde yapılan rekabet amaçlı yarışma ve kişisel eğlence veya mükemmelliğe ulaşmak için yapılan fiziksel aktivitelerdir. Spordaki en önemli etmenler, kişilerin fiziksel kapasiteleri, yetenekleri ve ...

Çelebi

Çelebi Türklerde muhtelif sanat ve meslek sahiplerine sembol olmuş bir tabir.Lehçe-i Osmâniye’de; okuma bilen, okumuş, nâzik manâları verilmektedir. Asil, nâzik, soylu, zarîf, terbiyeli, koca tabiri olarak da kullanılmıştır.