CENTILMEN (türkçe) anlamı
1. ing. Kibar erkek
2. çelebi
3. görgülü kişi.
CENTILMEN (türkçe) anlamı
4. iyi arkadaşlık eden
5. görgülü
6. kibar (erkek).
CENTILMEN (türkçe) ingilizcesi
1. adj. gallantn. gentleman
2. gent
3. sportsman
4. sport
5. sahib
CENTILMEN (türkçe) fransızcası
1. gentil/ le
CENTILMEN (türkçe) almancası
1. n. Gentleman
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Subay Ve Centilmen

Subay ve Centilmen, orijinal adı "An Officer and a Gentleman" olan 1982 tarihli klasik film. Başrollerini Richard Gere ve Debra Winger paylaşmaktadır.

Veronalı İki Centilmen

Veronalı İki Gentilmen (İngilizce özgün adı:''The Two Gentlemen of Verona'') İngiliz oyun yazarı William Shakespeare tarafından tiyatro yazarlığı mesleğinin başlarında yazılmış komedi janrında bir oyundur. Shakespeare'in oyunları arasında en ufak sayıda oyuncu kapsayanı olup ...

Subay Ve Centilmen (film)

Orijinal adı "``An Officer and a Gentleman``" olan 1982 tarihli klasik film. Başrollerini Richard Gere ve Debra Winger paylaşmaktadır. Yönetmeni Taylor Hackford`dur.

Gent

Gent (Fransızca: ''Gand'') Belçika'da, Felemenkçe konuşulan topluluğa dahil Flaman Bölgesinde Doğu Flandre ilinin merkezi ve en büyük nüfuslu yerleşkesi olan bir şehirdir. Şehir, Schelde Nehri ve Lys ırmaklarının akarsu birleşminde kurulmuştur. Orta Çağlarda kuzey Avrupa'nın en ...

Gentleman

Gentleman (stilize edilmiş şekliyle GENTLEMAN), Güney Koreli şarkıcı PSY'nin 2013 yılında yayınlanan, K-pop türündeki single'ı. Sözleri, Korece ve İngilizce karışımından oluşmaktadır.