Chaos 0

Kısaca: Chaos 0 Chaos'un ilk formudur.Tamamen su gibidir.İçindeki tek parça beyidir. ...devamı ☟

Chaos 0 Chaos'un ilk formudur.Tamamen su gibidir.İçindeki tek parça beyidir.Tabiki yine yeşil gözleri vardır.3 parmağı ve 2 iki ayak parmağı vardır.Chaos 0 Chaos'un en çevik halidir.Her ne kadar insanüstü bir güce sahip olsa da kendisine göre çok güçsüzdür.Chaos'la her ne formda olursa olsun en iyi anlaşan kişler her zaman Tikal ve Chao'lardır.Chaos Ana Zümrüt'ün içinde evrimleşmiş bir Chao'dur.

Diğer Formlar

Chaos 1

Chaos'un bir Kaos Zümrütü yutmuş halidir.Sağ kolunda tam kemik bir yapı oluşur ve daha uzundur.Aynı zamanda dahada güçlüdür.Dış görünümde pek fazla değişiklik olmaz.

Chaos 2

Chaos'un 2.Kaos Zümrütünü yutmuş halidir.Yine daha uzundur ve büyüktür.Sol kolunda da tam bir kemik yapı oluşmuştur.Bu formunda aynı zamanda Chaos kambur,daha kaslı ve kafa yapısı değişmiş bir şekildedir.

Chaos 3

Chaos aynı anda 2 Zümrüt birden yuttuğu için bu formu görülmez.

Chaos 4

Chaos'un 4. Kaos Zümrütü yutmuş halidir.Daha çok bir balığa/balinaya benzer.Daha çok kemiği vardır.Chaos bu formda yine kamburdur,fakat sırtında çıkıntılar vardır.Aynı zamanda ayakları yüzgeç gibidir ve belinde de 2 yüzgeçi vardır.

Chaos 5

Chaos aynı anda 2 Zümrüt birden yuttuğu için bu formu görülmez.

Chaos 6

Chaos'un 6. Kaos Zümrütü yutmuş halidir.Bu form hepsinden farklıdır.Bu halinde Chaos'un neredeyse tam bir iç iskeleti vardır.Fakat dış görünümüyse dev bir böcek gibidir.Daha fazla gözü vardır.

Kusursuz Chaos(Perfect Chaos)

Chaos'un tüm Kaos Zümrüt'lerini ele geçirmiş halidir.Tam bir dinazor'a benzer.Fakat çok daha büyüktür.Bu haliyle Station Square'yi talan eder.Gözleri çok daha farklıdır.Göz bebekleri vardır ve bir sürüngenin gözlerine benzer.Onu ancak Süper formdakiler durdurabilir.Aynı zamanda Chaos bu halinde sel de yaratabilir.

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.