Chris Botti

Wish

Wish" Nine Inch Nails'ın ''Broken'' adlı EP'sinden çıkan ikinci tanıtım teklisidir. EP'nin en başarılı şarkısı olmakla beraber şarkı, Trent Reznor'un agresif bir müzisyen olan imajının oluşmasını sağlamıştır. "Wish", 1993 Grammy Ödülleri'nde En İyi Metal...

Wrath

Wrath Amerikan groove metal grubu Lamb of God'ın altıncı stüdyo albümü. 23 Şubat 2009'da yayınlanan albüm ilk haftasında 68.000 yaptı ve Billboard 200'e 2. sıradan giriş yaptı.

Michael Bublé

Michael Bublí©, (9 Eylül 1975 -) Kanada`lı Müzisyen, pop-caz sanatçısı; aktör. ABD`de büyük başarılar elde ediyor iken, 2003 yılında çıkarttığı aynı adlı albümü ile Kanada`da, Avustralya`da ve İngiltere`de müzik listelerinde ilk 10`a girdi.

The Way You Look Tonight

The Way You Look Tonight ''Swing Time'' filminde yer alan, Fred Astaire tarafından seslendirilen şarkı.Kitap kaynağı

Dominic Miller

Dominic Miller (doğum 21 Mart 1960) ingiliz-arjantinli gitarist. Miller King Swamp'ın World Party turnesi, Phil Collins'in solo albümü ...But Seriously 'de ve 1990'dan beri Sting'in tüm albümleri ve turnelerinde çalmıştır. Sting'le beraber "Shape of My He...

It's Time (Michael Bublé albümü)

''It's Time'' Kanadalı caz ve pop şarkıcısı Michael Bublé'in bir albümüdür. 15 Şubat 2005 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Ancak, iTunes ve benzeri programların sunduğu müzik mağazalarında, bu tarihten önce satışa sunulmaya başlanmıştır.

2010 Grammy Ödülleri

2010 Grammy Ödülleri, 31 Ocak 2010'da gerçekleştirildi. Los Angeles, Kaliforniya'daki Staples Center'da düzenlenen tören, CBS üzerinden canlı olarak yayınlandı. Neil Young, 29 Ocak'ta 2010 MusiCares Person of the Year ödülünün sahibi oldu.

2013 Grammy Ödülleri

''2013 Grammy Ödülleri'', 10 Şubat 2013 tarihinde, Staples Center, Los Angeles'ta yapılan CBS kanalında yayınlanmış 55. Grammy Ödülü törenidir. Şovun sunuculuğunu ''LL Cool J'' üstlenmiştir.

En İyi Makyaj ve Saç Tasarımı Akademi Ödülü

En İyi Makyaj Akademi Ödülü' kazananlarını ve adaylarını gösteren listedir. Diğer kategorilerden farklı olarak her yıl beş yerine üç film aday gösterilir.