Cool (��Ark��)

Cool and Dre

My Life

My Life", ABD'li rapçi The Game'in ''LAX'' adını taşıyan üçüncü stüdyo albümünden çıkan üçüncü teklisidir. Lil Wayne vokallerinin de bulunduğu şarkının yazarlığını The Game ve Lil Wayne; yapımcılığını Cool & Dre üstlendi. Lil Wayne'in seslendirdiği bölümd...

Estadio Monumental David Arellano

Estadio Monumental David Arellano stadyumu, Şili'nin başkenti Santiago'da yer alan bir futbol stadyumudur. Stadyumun seyirci kapasitesi 42,817'dir ve bu stad, Colo-Colo takımının iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Cool Fool

Big Dreams

"Big Dreams", ABD'li rapçi The Game'in LAX adını taşıyan üçüncü stüdyo albümünden çıkan bir promosyon teklisidir.

Cool (şarkı)

Cool (Türkçe:Sakin), Gwen Stefani ve Dallas Austin tarafından Stefani'nin ilk solo albümü Love. Angel.

ISO 639:a

Maurienne

Maurienne eski Savoie Düklüğü`de eyaleti, bugün Fransa`da arrondissement de Saint-Jean-de-Maurienne. Maurienne Saint-Jean-de-Maurienne`nin (eyalet başkenti) eski ad da. Maurienne Vadisi büyük bir Alp vadisi.

Camera Phone

"Camera Phone", ABD'li rapçi The Game'in LAX adını taşıyan üçüncü stüdyo albümünün özel basımından çıkan teklidir. Ne-Yo vokallerinin de bulunduğu şarkının yazarlığını The Game ve Ne-Yo; yapımcılığını Cool & Dre üstlendi.

Ulead Systems

Ulead Systems, Tayvan kökenli bir bilgisayar yazılım şirketidir. Şirket merkezi Taipei'dedir. Ulead, Corel yazılım şirketinin bir parçasıdır.