Cosong

CODLAG

CODLAG(Combined Disel Electric and Gas) savaş gemilerinde kullanılan tahrik sistemidir. Geminin sadece intikalini değıl, üzerindeki çeşitli sistemlerin çalışması icin gerekli elektrik enerjisini de sağlar.

COGOG

COGOG (Combined G asor Gas) Savaş gemilerinde kullanılan tahrik sistemidir. Geminin sadece intikalini değıl, üzerindeki çeşitli sistemlerin çalışması icin gerekli elektrik enerjisini de sağlar.

CODAD

CODAD (Combined Dieseland Diesel), savaş gemilerinde kullanılan tahrik sistemidir. Geminin sadece intikalini değil, üzerindeki çeşitli sistemlerin çalışması icin gerekli elektrik enerjisini de sağlar.

CODAG

CODAG(Combined Disel and Gas)Savaş gemilerde kullanılan tahrik sistemidir.Geminin sadece intikalini değıl, üzerindeki çeşitli sistemlerin çalışması icin gerekli elektrik enerjisini de sağlar. CODAG:Dizel motor ve gaz türbinin birleşiminden oluşur.

CODOG

CODOG(Combined Dieselor Gas)Savaş gemilerde kullanılan tahrik sistemidir.Geminin sadece intikalini değıl, üzerindeki çeşitli sistemlerin çalışması icin gerekli elektrik enerjisini de sağlar. CODOG CODAG'dan farklı olarak dizel motor ve gaz türbini müştere...

COGAG

COGAG(Combined G asand Gas) Savaş gemilerde kullanılan tahrik sistemidir. Geminin sadece intikalini değıl, üzerindeki çeşitli sistemlerin çalışması için gerekli elektrik enerjisini de sağlar.

COSAG

COSAG (Combined Steam and Gas)Askeri gemilerde kullanılan tahrik sistemidir.Geminin sadece intikalini değıl, üzerindeki çeşitli sistemlerin çalışması icin gerekli elektrik enerjisini de sağlar. COSAG:Bu tip tahrik sistemi buhar ve gaz türbininin birleşimi...

Secong

Boseong İlçesi, Güney Kore

Boseong (Korece: 보성군 / Boseong-gun) Güney Kore'nin Güney Jeolla Eyaleti (전라남도 / Jeollanam-do)'ne bağlı bir ilçedir. Boseong, yeşil çay yapraklarıyla ünlüdür. Aynı zamanda Kore'nin bağımsızlığının öncülerinden Philip Jaisohn (So Jae Pil)'in doğum ye...

Coming Up (dizi)

''Coming Up'' İngiliz televizyon kanalı Channel 4'te yayınlanan televizyon dizisidir. İlk serisi 2006 yılında olmuştur ve 6.serisi 2011 yılında gösterilmiştir.