Curious George

George

George şu anlamlara gelebilir:

Britney Spears

Britney Jean Spears(d. 2 Aralık 1981, Louisiana ABD), Grammy Ödülü kazanmış Amerikalı pop müzik şarkıcısı, dansçı, söz yazarı ve sinema oyuncusudur. Dünya çapında 70 milyondan fazla albüm kopyası satmıştır.

Boş kafalılar

'Airheads' 1994 yapımlı yönetmenliğini Michael Lehmann'ın yaptığı bir güldürü filmi. Başrollerdeyse Brendan Fraser, Steve Buscemi ve Adam Sandler var.

Bronz Çağ (çizgiroman)

Çizgiroman'ın Bronz Çağı, Amerikan çizgiromancılığında 1970'lerin ilk yıllarından ile 1980'lerin ortalarına kadar sürdüğü kabul edilen döneme verilen resmi olmayan isimdir. Bronz Çağ, Gümüş Çağ'da ilk örnekleri görülen pek çok öğeyi barındırsa da daha ren...

Eugene Levy

Oyuncu

Çizgi romanda bronz çağ

Çizgiroman'ın Bronz Çağı, Amerikan çizgiromancılığında 1970'lerin ilk yıllarından ile 1980'lerin ortalarına kadar sürdüğü kabul edilen döneme verilen resmi olmayan isimdir.

2009'da sinema

Akademi Ödülleri'nde 13 dalda aday gösterilen ''The Curious Case of Benjamin Button ve onu takip eden ''Slumdog Millionaire'' filmleri en çok dalda aday gösterilen filmler olmuştur.

İkincil karakter Hufflepuff'lar

İkincil karakter Hufflepuff'lılar, J.K. Rowling tarafından yazılmış Harry Potter serisindeki daha az adı geçen Hogwarts öğrencileridir.

Dramatik filmler listesi

Dramatik filmler listesi dram türündeki filmlerin kronolojik listesidir.