Dance With A Stranger

Bir Cenaze Dört Nikah

Bir Cenaze Dört Nikah (İngilizce: Plots with a View, Almanca: Grabgeflüster – Liebe versetzt Särge) İngiltere, Amerika Birleşik Devletleri ve Almanya ortak yapımı komedi filmi.

Can I Play With Madness

Can I Play with Madness Iron Maiden'ın Seventh Son of a Seventh Son albümünden çıkan ilk single'ıdır. 20 Mart 1988 tarihinde yayımlanmıştır.

Ah! Taking An Examination of Love, Starting with A Deviation Value of 30!

Ah! Taking An Examination of Love, Starting with A Deviation Value of 30!

Ah! The Goddesses Decide the Victory With a Date!

Ah! The Goddesses Decide the Victory With a Date!

Angels With Dirty Faces (şarkı)

"Angels with Dirty Faces", İngiliz grup Sugababes tarafından ikinci stüdyo albümleri Angels with Dirty Faces için kaydedilen bir şarkıdır. Albümün üçüncü teklisi olarak A yüzünde "Stronger" şarkısı ile birlikte yayımlanmıştır.

Dreaming With A Broken Heart

"Dreaming with a Broken Heart", John Mayer'ın üçüncü stüdyo albümü Continuum'dan çıkan dördüncü teklisidir. Şarkının yazarlığını John Mayer; yapımcılığını John Mayer ve Steve Jordan üstlendi.

Manzaralı Oda (film)

Manzaralı Oda, 1985 İngiltere yapımı dramatik komedi filmidir. Özgün adı A Room with a View olan film 1989 yılının Ocak ayında Türkiye'de de gösterilmiştir.

The Dude's Experience with a Girl on a Tandem

''The Dude's Experience with a Girl on a Tandem'', ''(diğer adı; The Dude and the Bathing Girl)'' 1898 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı, komedi türünde sessiz film.

Gott fähret auf mit Jauchzen, BWV 43

''Gott fähret auf mit Jauchzen'',( İngilizce:''God goes up with jubilation'' veya KJV: ''God has gone up with a shout'' ) Johann Sebastian Bach'ın BWV 43 numaralı kantatı.

Bir Arkadaşı ile Kendi Portresi (Rafael)

Self-Portrait with a Friend (Double Portrait) Bir Arkadaşı ile Kendi Portresi