Debby Boone

Interplay

Interplay bir Amerikan bilgisayar oyunu yayımcısı ve geliştiricisidir. Şirket 1983 senesinde Brian Fargo tarafından güney Kaliforniya'da kurulmuştur.

Sawyer

James "Sawyer" Ford, ABD'de ABC kanalında yayınlanan televizyon dizisi Lost'un kurgusal karakterlerinden biridir.

Babes

''Babes'', ABD yapımı bir sitcom dizisi. Fox kanalı'nda 13 Eylül 1990-10 Ağustos 1991 tarihleri arasında yayınlanan dizi, bir sezon sürdü. Gail Parent tarafından yaratılan ve idari yapımcılığını ise Dolly Parton ve Twentieth Century Fox Television için "S...

Jessie

Jessie, başrolünü Debby Ryan'ın oynadığı Disney Channel orjinal dizisi. Dizinin konusu Teksas'tan New York'a iş bulmak için taşınan Jessie'nin beklenmedik bir şekilde bakıcı olarak işe alınmasıyla başlar. Jessie, farklı kültürlerden gelmiş dört çocuğa bak...

Phelps

Phelps:

1978 Grammy Ödülleri

1978 Grammy Ödülleri her sene verilen Grammy ödüllerinin 20.sıdır. Yarışmayı sanatçı John Denver sunmuştur.

ABD 1977 yılı 1 numara şarkıları

Bu liste, 1977 yılında Billboard dergisi tarafından 1 numaraya yükselen şarkıları içerir.

Billboard Hot 100 liste başarıları ve kilometre taşları

Bu sayfada ABD'nin saygın müzik listesi Billboard Hot 100 listesinin tarih boyunca imza atmış olduğu olayları içermektedir. Liste 1940 yılından beri tutulmaktadır.

Corbin Bleu

Corbin Bleu Reivers (Brooklyn, New York, Amerika Birleşik Devletleri 21 Şubat ile 1989) bir oyuncu model şarkıcı ve Jamaika ve İtalyan kökenli ve İtalyan-Amerikalı dansçı. Halen ailesi ile birlikte Los Angeles, Kaliforniya'da yaşıyor.