Do��An C��Celo��Lu

Monazit

monazit eser elementleri içeren kırmızı-kahverengi bir fosfattır ve önemli bir toryum, lanthanum, ve seriyum kaynağıdır. Genellikle küçük ayrılmış kristallerde oluşur. İçeriğindeki görece element bütünlüğüne göre gerçekte dört tipi bulunur:

Windows CE

Windows CE (İngilizce Compact Edition, yani Küçük Sürüm olduğu söylenir, ancak Microsoft bunu doğrulamamıştır), Microsoft tarafından taşınabilir cihazlar için yazılmış bir işletim sistemidir. Windows CE, sanılanın aksine küçültülmüş bir Windows değil özel...

Patrick Femerling

Patrick Femerling (4 Mart, 1975, Hamburg, Almanya) 215cm boyunda Alman emekli basketbol oyuncusudur.

etanolamin

C?lilabad

C (anlam ayrımı)

;C* C - veya c Latin alfabesinde harf* Ç - veya ç Türk Alfabesi'nin 4. harfidir. Türkçedeki adı çe'dir* Ĉ - veya ĉ, Esperanto yapay dilinin 4.

Birleştirme Sıralama

Birleşmeli Sıralama (Merge Sort), bilgisayar bilimlerinde derecesinde karmaşıklığa sahip bir sıralama algoritmasıdır.

Yunanistan İzcileri

Bakanlığı'nın himayesi altındadır. İzcilik portali ^ http://www.sep.org.gr/admin/dsContent/Announcement/Attachements/31483/%CE%91%CE%A0%CE%9F%CE%9B%CE%9

Söküme almak

Söküme almak (İngilizce: Under erasure veya Fransızca: Sous rature) orijinal olarak Alman kökenli bir filozof olan Martin Heidegger tarafından geliştirilmiş felsefi bir yöntemdir.

C++

C, Türk alfabesinin (ve modern Latin alfabesinin) üçüncü harfidir. Yumuşak bir sessiz (ünsüz) harftir. Ç sert sessizi kendisinden sonra bir sesli harf gelirse C sessizine yumuşar.