Don't Stop The Music

Kısaca: Don't Stop the Music", Barbadoslu pop şarkıcısı Rihanna'nın üçüncü stüdyo albümü ''Good Girl Gone Badden çıkan tekli. Üçüncü tekli olarak Avrupa'da, ikinci tekli olarak Almanya ve İspanya'da, dördüncü tekli olarak diğer ülkelerde yayımlanmıştır. "Don't Stop the Music" 6 Aralık 2007'de 2007 Grammy Ödülleri'nde "En İyi Dans Kaydı" dalında ödüle aday gösterilmiştir. Rihanna, 2007 Grammy Ödülleri'nde bu şarkıyı ve "Umbrella" parçasını seslendirmiştir. ...devamı ☟

Don't Stop the Music
Don't Stop The Music

Don't Stop the Music", Barbadoslu pop şarkıcısı Rihanna'nın üçüncü stüdyo albümü Good Girl Gone Bad'den çıkan tekli. Üçüncü tekli olarak Avrupa'da, ikinci tekli olarak Almanya ve İspanya'da, dördüncü tekli olarak diğer ülkelerde yayımlanmıştır. "Don't Stop the Music" 6 Aralık 2007'de 2007 Grammy Ödülleri'nde "En İyi Dans Kaydı" dalında ödüle aday gösterilmiştir. Rihanna, 2007 Grammy Ödülleri'nde bu şarkıyı ve "Umbrella" parçasını seslendirmiştir. Parçada bir Michael Jackson şarkısı olan "Wanna Be Startin' Somethin'" nin ma ma se ma ma sa ma co sa kısmı kullanılmıştır. Video Şarkının videoklibi, "Shut Up and Drive" videosunun çekimleri tamamlandıktan bir gün sonra, Prag'da çekilmiştir.

Video

klibin premieri BET kanalındaki 106 & Park programında 20 Temmuz 2007 tarihinde gerçekleştirilmiştir. MTV'nin TRL listesinde 2 numara olan video, Yahoo!'nun Top 100'ünde 1 numara olmuştur. 22 Ağustos 2008 tarihinde, videonun yayımlanmasından itibaren popüler video paylaşım sitesi YouTube'da tam 87,140,111 kez izlendiği belirlenmiştir. Böylece video, Rihanna'nın en çok izlenen videoklibi olurken, sitede en çok tıklanan üçüncü video klip olmuştur.

Yayımlanma tarihleri

Listeler

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.