Don't Waste Your Time

Kısaca: "Don't Waste Your Time", ABD'li şarkıcı Kelly Clarkson tarafından üçüncü stüdyo albümü My December için kaydedilen bir şarkıdır. Yazarlığını Kelly Clarkson, Fredrik Rinman, Jimmy Messer ve Malcolm Pardon; yapımcılığını David Kahne üstlendi. ...devamı ☟

Don't Waste Your Time
Don't Waste Your Time

(2008) | Sonraki tekli = "My Life Would Suck Without You" (2009) }} }} "Don't Waste Your Time'", ABD'li şarkıcı Kelly Clarkson tarafından üçüncü stüdyo albümü My December için kaydedilen bir şarkıdır. Yazarlığını Kelly Clarkson, Fredrik Rinman, Jimmy Messer ve Malcolm Pardon; yapımcılığını David Kahne üstlendi. Parçada Ira Losco'nun "Uh Oh" parçasından riffler kullanıldı. Şarkı, albümün ikinci ve son teklisi olarak Avrupa'da yayımlandı. Avustralya'da albümün üçüncü teklisi olarak My December Turnesi'nin Avustralya ayağı sırasında, Şubat 2008'de piyasaya sürüldü. CD formatında değil, yalnızca dijital ortamda satışa sunulması nedeniyle, ARIA listesine giriş yapamadı. Video 20 Ağustos 2007'de Clarkson, Kanada'da MTV Live programına katıldı. Program sırasında, birkaç gün içinde şarkı için bir video klip çekmek istediğini ifade etti.

Video

klip ile ilgili fikrini de ekledi ve videonun bir tür "rockçı peri masalı" olacağını belirtti. Clarkson bir röportaj sırasında video klipte koyu renk saçlarla görüneceğini açıkladı. Gizlice gözetleme videosu 25 Eylül 2007'de Clarkson'ın resmi internet sitesinde yayınlandı. Bu videoda, Clarkson ve diğer çekim ekibi teknik özel efektler hakkında konuşurlarken görülüyor. Roman White tarafından çekilen video klipte, Clarkson bir kalede tuzağa düşürülmüştür ve bir prens kaleye girmeye çalışmaktadır.

Video

klibin ilk gösterimi 5 Ekim 2007'de White'ın resmi internet sitesinde yapıldı.

Video

daki kale, Vajdahunyad'ın Macaristan-Erdel kalesinin bir kopyasıdır.

Yayımlanma tarihleri

Listeler

Kaynaklar

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.