Dr. Emmett Brown

Marty McFly

Martin Seamus "Marty" McFly, Sr. veya Marty McFly, ''Geleceğe Dönüş'' serisinin baş kahramanı olan kurgusal bir karakterdir. Sinema filmlerinde Michael J. Fox tarafından canlandırılan karakteri, filmin TV için hazırlanan animasyon serisinde David Kaufman...

The Nugget

The Nugget, 2002 yapımı bir Avustralya yapımı komedi filmidir.

Kellan Lutz

Kellan Christopher Lutz (15 Mart 1985), ABD'li oyuncu ve model. Alacakaranlık serisindeki Emmett Cullen rolüyle tanınır.

Emmett Cullen

Emmett Cullen, Stephenie Meyer tarafından yazılmış Alacakaranlık kitap ve film serisi karakteridir.

Emmett Till

Emmett Louis "Bobo" Till (25 Temmuz 1941 - 28 Ağustos 1955), ABD'nin Mississippi eyaletinde 1955 yılında 14 yaşında iken ırkçı bir cinayet sonucu ödürülen Afro-Amerikalı çocuk. Emmet Till cinayeti, Afroamerikan sivil haklar hareketi'nin kurulmasına sebep...

Carlisle Cullen

Carlisle Cullen, Alacakaranlık Serisi'nde Edward Cullen, Alice Cullen, Rosalie Hale, Emmett Cullen ve Jasper Hale'in üvey babalarıdır. Esme Cullen'ın eşidir.

Cary Middlecoff

Emmett Cary Middlecoff (6 Ocak 1921 - 1 Eylül 1998), ABD'li golfçü. Aslen diş hekimi olan Middlecoff 1947'de profesyonel golfle tanışmıştır. PGA Tour'da elde ettiği 40 birincilikle bu alandaki en başarılı dokuzuncu oyuncudur.