Dream Tv Taraf��Ndan Yay��Nlanan Programlar��N Listesi

Dreamx TV

America's Dream

America's Dream 1996 yapımı dram tv filmi. Film ilk olarak televizyonlarda gösterilmiş ve sinemaları ziyaret etmemiştir.

Amy Bruckner

Amelia Ellen "Amy" Bruckner (d. 23 Mart 1991), Phil Zaman Yolculuğunda ve Genç Ejder gibi Disney şovlarındaki rolleriyle tanınmış ABD'li aktris. Ayrıca Bruckner, Nancy Drew filmindeki ''Bess Marvin'' ve Rebound filmindeki ''Annie'' rolüyle Hollywood'a adı...

taraf

Taraf; yön, yan veya doğrultu anlamlarına gelen Arapça kökenli bir sözcüktür. Ayrıca herhangi bir konuda iki karşı kutbu oluşturan insan gruplarını tanımlamakta kullanılır.

Taraf Gazetesi

Taraf, "Düşünmek taraf olmaktır" sloganıyla 15 Kasım 2007'de Türkiye çapında yayın yaşamına başlayan ulusal günlük gazetedir. Merkezi İstanbul'un Anadolu Yakası'ndaki Kadıköy ilçesinde bulunmaktadır.

Netd.com

Netd.com sitesi Doğan TV Holding tarafından kurulmuştur.Doğan TV Holding'in hak sahibi olduğu dizileri, filmleri, belgeselleri, programları ve diğer içerikleri yasal olarak ve ücretsiz bir şekilde kullanıcılara ulaştırmayı amaçlamaktadır.

Dream TV

Dream TV, Doğan Medya Grubu'nun yabancı ve Türkçe pop-rock müzik kanalı. Arada Türkçe Rap yayını da vermektedir.

Dream Türk

Dream Türk, Türkçe müzik kanalıdır. 2 Ağustos 2004'te yayın hayatına başlayan kanal, yalnızca Türkçe müzik yayınları yapmaktadır.

Dream Türk TV