Eşikte, Ali Teoman'ın bir romanıdır. İlk baskısı 122 sayfa olarak Sel Yayıncılık tarafından Mayıs 2008'de yapılmıştır.

Eşikte hakkında detaylı bilgi

Eşikte, Ali Teoman'ın bir romanıdır. İlk baskısı 122 sayfa olarak Sel Yayıncılık tarafından Mayıs 2008'de yapılmıştır. == Dış bağlantılar == * "En Başa Sarmak: Ali Teoman'la Eşikte Üzerine", Didem Güngören, Time Out İstanbul, Haziran 2008 [1]. * "Kent Öldürüyor Bizi", Münevver Soylu, Radikal Kitap, No.379, 20 Haziran 2008 [2].

Bu sayfa, online kullanıcı topluluğu tarafından oluşturulan ve düzenlenen özgür ansiklopedi projesi Wikipedia'nın Türkçe versiyonu Vikipedi'deki Eşikte maddesinden faydalanılarak veya ilgili madde birebir kopyalanarak hazırlanmıştır. Bu makale, GNU Özgür Belgeleme Lisansı ilkeleri kapsamında, Vikipedi sitesi kaynak gösterilerek özgürce kullanılabilir.
İlgili Konu Başlıkları Tümü

Uşak

Uşak Türkiye'nin Ege bölgeside iç batı Anadolu bölümünde yer alan il. İl toprakları 38° 12’ ve 38° 56’ kuzey enlemleriyle 28° 48’ ve 29° 57’ doğu boylamları arasında kalır. Kuzeyden Kütahya, doğudan Afyonkarahisar, güneyden Denizli, batıdan Manisa illeriyle ...

Gelin

Gelin, evlenmek üzere hazırlanmış, süslenmiş kız veya yeni evlenmiş kadın.

Hancılı, Kalecik

Hancılı, Ankara ilinin Kalecik ilçesine bağlı bir köydür.

Kalecik, Varto

Kalecik, Muş ilinin Varto ilçesine bağlı bir köydür.

Eşik İyesi

Eşik İyesi – Türk halk inancında eşiğin koruyucu ruhu. Eşgik İyesi veya Esik İyesi olarak da söylenir. Eşanlamlı olarak Astana İyesi veya Bosağa (Busağa, Busava, Bosaha, Bosaka) İyesi ifadeleri de kullanılır. Moğollar Bohogo Ezen derler.