Efes Dark

Dorian

Dorian, 1996 yılında kurulan, Türk rock grubu.

Pickpocket

Pickpocket, Türk alternatif metal / post-hardcore grubu. 2000 yılında İstanbul'da Onur Özgönül ve Barbaros Özoktar tarafından kuruldu ve birkaç değişiklikten sonra son katılımlar olan Kaan Yayla, Muratay Özkan ve Emir Çelt ile son halini aldı.

kargo

Kuruluş Tarihleri 1996 öncesine kadar uzanan müzik grubu. İlk albümlerini 1994 yılında çıkardılar.Ama o zamanlar grupta Koray,Burak ve Serkan yok!Kargo içlerinde şimdiki Selim'in de bulunduğu solisti bayan olan 5 kişilik bir grup.

deniz kızı

Deniz kızları, belinden yukarısı dişi bir insan görünümünde olan, ama aynı zamanda bir balık kuyruğuna sahip olan efsaneleşmiş düşsel inanışlardır. Dünya üzerinde birçok kültürde deniz kızları farklı, ama birbirine çok yakın şekillerde betimlenmiştir.

Film Ekimi

Filmekimi, 2002 yılından başlayarak, İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından her yıl gerçekleştirilen "Sonbahar Film Haftası" etkinliğidir.

Filmekimi

rightİKSV tarafından Beyoğlu Emek Sinemasında 2002 senesinden beri düzenlenmekte olan ve özellikle ödüllü ve yurtdışında ilgi toplamış filmleri programına alan, her sene Ekim ayında düzenlenen bir hafta süren film günleridir. 2005 senesinde başlayan haft...

Marvel Comics

Marvel Comics, ABD'li çizgi roman yayımcısı şirkettir. Yayınlamış olduğu çizgi romanlar arasında Fantastik Dörtlü, Örümcek Adam, Hulk, Demir Adam,Tory Black, Daredevil, Kaptan America, X-Men, Civil War ve Blade gibi ünlü seriler de vardır.DC Comics'le yal...

Eurobasket 2007 kadrolar

2007 Avrupa Basketbol Şampiyonası`na katılan oyuncuların listesidir.