Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)

"Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)", Amerikalı şarkıcı Lady Gaga'nın ilk stüdyo albümü The Fame'den bir şarkı. Albümün üçüncü single'ı olarak Avustralya, Yeni Zelanda ve bazı Avrupa ülkelerinde; dördüncü single'ı olarak Fransa'da yayımlandı. Kalipso tarzı orta tempolu bir baladdır, eski sevgiliyle ilişkisi biten ve yeni birini bulan bir kişiyi konu alır. Kendi ülkesinde hiçbir zaman single olarak piyasaya sürülmemesine rağmen "Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)", ABD merkezli eleştirmenlerden genel anlamda olumsuz eleştiri topladı; kimisi şarkıyı "kuru ve cansız" olarak niteledi, kimisi The Fame'in "kötü kız partisi atmosferini" durdurmakla suçladı.

"Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)" albümünün önceki single'ları ile eşdeğer bir popülerliğe ulaşamadı, Avustralya Single Listesi'nde on beşinci sıraya kadar, Yeni Zelanda Single Listesi'nde dokuzuncu sıraya kadar yükselebildi. İsveç'te ise başarı yakalayarak Sverigetopplistan listesinde ikinci sıraya kadar ilerledi. Şarkının video klibinde Gaga, 1950'li yıllara ait İtalyan-Amerikan temasını canlandırdı ve arkadaşlarıyla bir İtalya mahallesinin sokaklarında dolaştı. Ayrıca bir Vespa sürdü ve sevgilisiyle evdeyken şarkıyı söyledi.

Gaga şarkıyı ilk turnesi The Fame Ball Tour'da siyah beyaz tek parça streç bir giysiyle, 2009'daki ikinci turnesi The Monster Ball Tour'da dev bir jiroskop içinde ayakta durarak seslendirdi. "Eh, Eh (Nothing Else I Can Say)" Amerika Birleşik Devletleri'nde radyolarda çalındı ancak resmen single olarak yayımlanmadı.

Kaynak:

Vikipedi

Bu konuda henüz görüş yok.
Görüş/mesaj gerekli.
Markdown kullanılabilir.