Emilie Autumn

Chicane

Nicholas Bracegirdle yani Chicane Britanyalı elektronik dans müziği yapımcısı, derleyici, şarkı yazarı ve müzik yapımcısıdır.

Colchicine

Kolşisin (Colchicine), özellikle gut ve FMF tedavisinde kullanılan bir tür ilaç. Güz Çiğdemi (Colchicum autumnale) çiçeğinden elde edildiğinden bu isimle anılır.

Lighthouse

Lighthouse", American Broadcasting Company'de gösterilen ''Lostun altıncı ve final sezonunun beşinci, toplamda 108. bölümüdür. Bölüm, ABD'de ABC kanalında 23 Şubat 2010 tarihinde yayınlanırken, Kanada'da ise A kanalında 2010 Kış Olimpiyatları sebebiyle 2...

Pomelo

Şadok (İngilizcesi:shaddock) Çin greyfurdu diye de bilinen pomelo (Latince: Citrus maxima) sedef otugiller ailesinin alt oymaklarından Turunçgillere bağlı citrus cinsinin bir türü olan ağaca ve meyvesine verilen addır. Pomelo aynı zamanda turunçgiller içi...

İdris Bal

İdris Bal 1968 yılında Kütahya'da (Dumlupınar) dünyaya geldi. 1979 yılında Kütahya’da ilkokulu tamamladı ve Yatılı Öğretmen Okulu sınavlarına girerek Savaştepe Öğretmen Lisesi'ni kazandı. Orta ve Lise eğitimini bu okulda 1985 yılında tamamladı.

Gloomy Sunday

'Gloomy Sunday' (Macarca:''Szomorú Vasárnap'', Türkçe: ''Kederli Pazar'') Macar besteci Rezső Seress tarafından 1933'de bestelenmiş bir eserdir.

Testere III (film müziği)

''Testere III (film müziği) (Saw III: Original Motion Picture Soundtrack)'', Testere III filminin resmi film müzikleri albümüdür. 24 Ekim 2006 tarihinde Warcon Enterprises tarafından piyasaya çıkarılmıştır.

Testere IV (film müziği)

''Testere IV (film müziği) (Saw IV: Original Motion Picture Soundtrack)'', Testere IV filminin resmi film müzikleri albümüdür. 23 Ekim 2007 tarihinde Evolution Music Partners şirketi tarafından piyasaya çıkarılmıştır.