Endüstriyel Uygulama Yazılım (IAS)

Infobox_Company |
company_name  = IAS Yazılım |
company_logo   =  |
company_type  = |
foundation   = Karlruhe, Almanya (1989) |
location    = İstanbul, Türkiye |
key_people = |
industry = Yazılım |
products = ERP |
homepage =  www.ias.com.tr


IAS Bilgi İslemleri Danışmanlık A.Ş Karlsruhe, Almanya`da kuruldu. Küçük ve orta ölçekli firmalardan dünya çapında faaliyet gösteren büyük ölçekli firmalara kadar, işletmelerin kurumsal ihtiyaçlarına yönelik özel çözümler üretiyor. CANIAS ERP çözümü ile Almanya, İngiltere, Hollanda, Fransa, Avusturya, İrlanda gibi Batı Avrupa ülkelerinden, Macaristan, Polonya, Türkiye gibi Doğu Avrupa ülkelerine, Çin ve Tayland gibi Uzak Doğu ülkelerine kadar müşterilerine proje yönetimi, danışmanlık, eğitim ve özel yazılım geliştirme hizmetleri de sunuyor.

Almanya, Hollanda, İtalya`daki yerel ofisleri, Türkiye`de İstanbul yazılım gelistirme ofisi ve Izmir, Ankara ofisleriyle CANIAS ERP`yi 6 farkli dilde, object-oriented, platform bağımsız, kendi geliştirme dili TROIA ile esnek ve entegre bir mimari yapı ile firmaların iş süreçlerini geliştirmelerine yardımcı bir araç olarak sunuyor. İnternet üzerinden CANIAS ERP`yi test edebilme imkanı da bulunmaktadır. IAS Yazılım, geliştirdigi çözümlerle firmaların kurumsal hedeflerine ulaşmasına katkıda bulunarak, global ERP pazarında sayılı çözüm sağlayıcı hedef ve misyonu ile pazar payını her geçen gün artırmakta.


IAS Hakkında

IAS Yazılım CANIAS ERP çözümüyle işletmelerin tek platformda tüm süreçlerini izleyebilmelerine imkan sağlıyor. IAS nin ana ürünü CANIAS ERP Yazılımi bütünleşik, sektör bağımsız, farklı yapılardaki firmalara uygun, içeriğinde hiçbir kısıtlama olmayan ve uzun yılların tecrübesi ile geliştirdiği kapsamlı ve dünya ölçeğinde bir ERP çözümüdür. İsletmelerdeki işlerin çok daha kolay ve az maliyetle etkin bir şekilde yönetebilmesini sağlamak için tasarlanmıştır. CANIAS ERP kurum birimlerini koordine eden dinamik ve bütünleşik yapısıyla iş süreçlerini iyileştirir, güncel ve güvenilir bilgi sağlayarak, yöneticilerin doğru veriler ışığında hızlı karar almalarına imkan verir.

Ürünler

test

Bunları da inceleyin

test

IAS Yazılım Yerel Ofisler

test

Müşteri Yorumları

testIAS Resmi Web SayflariKaynakça

şirket-taslak

Kaynaklar

Vikipedi

İlgili konuları ara


Görüşler

Bu konuda henüz görüş yazılmamış.
Gürüş/yorum alanı gerekli.
Markdown kodları kullanılabilir.