Etiket: 1. FC Nürnberg

Hertha BSC

Hertha BSC Berlin, Almanya'nın Berlin kentinde kurulmuş olan ve Bundesliga'da mücadele eden spor kulübüdür. Hertha Berlin maçlarını Almanya tarihi için son derece önemli yere sahip olan Berlin Olimpiyat Stadyumu'nda yapmaktadır.

Almanya Lig Kupası

Almanya Lig Kupası genel adı dünyada ve Almanya'da DFB-Ligapokal olarak bilinen ve Almanya Futbol Federasyonu'nun düzenlediği bir kupaydı. Bundesliga başlamadan önce düzenlenen turnuvada mücadele eden 4 takımdan biri Bundesliga şampiyonu, biri 2. Fußball-...

Almanya Kupası(DFB Kupası)

Almanya Kupası genel adı dünyada ve Almanya`da DFB-Pokal olarak bilinir.Almanya Futbol Federasyonu`nun düzenlediği bir kupadır.Ve bu kupayı kulüpler fazlasıyla önemser.

Almanya Kupası

Almanya Kupası genel adı dünyada ve Almanya'da DFB-Pokal olarak bilinir. Almanya Futbol Federasyonu'nun düzenlediği bir kupadır ve bu kupayı kulüpler fazlasıyla önemser.

BK Häcken

BK Häcken İsveç'in Gothenburg kentinde kurulan futbol kulübü.

Arminia Bielefeld

Arminia Bielefeld, tam adı Deutscher Sportclub Arminia Bielefeld e.V., Almanya'nın kuzeybatısında bulunan Bielefeld şehrinin takımıdır. 2009/10 sezonunda Bundesliga 2'de mücadele etmektedir.

Aris FC

Aris Thessaloniki Football Club 1914 yılında Yunanistan'ın Selanik kentinde kurulan futbol kulübü. 25 Mart 1914'de kurulan kulübün amblemi mitolojik savaş tanrısı Ares'i tasvir etmektedir.

Anderlecht

Anderlecht, Belçika'nın Brüksel Bölgesi'nin 19 belediyesinden biri.

Aberdeen F.C.

Futbol kulübü bilgi

Aalborg Boldspilklub

Aalborg Boldspilklub Danimarka'nın Aalborg kentinde kurulan spor kulübüdür. Kulüp kısaca Aalborg BK veya AaB olarak da bilinir.

U.D. Leiria

Futbol kulübü bilgi