Etiket: Ajax

Joomla!

Joomla!, PHP ve MySQL ile MVC olarak geliştrilimiş açık kaynaklı bir içerik yönetim sistemidir. Kaliteli arayüzü ve gelişmiş içerik yönetim mantığı ile dünyada çokça tercih edilir.

ViewState

ASP.NET teknolojisinin üretilen bir web sayfasına ait vaziyeti (state) kodlanmış olarak sakladığı görünmez form elemanı.

Microsoft Silverlight

Microsoft Silverlight, ağ uygulamaları için animasyon, vektör, 3D grafik ve görüntü oynatma imkânları sağlayan zengin internet uygulamaları geliştirme düzlemidir.

Micheal Laudrup

Michael Laudrup

Johnny Rep

Johan Neeskens

Futbol biyografi

Zlatan Ibrahimoviç

MSN Soapbox

MSN Soapbox, Microsoft`un MSN çatısı altındaki video paylaşım hizmetidir. 19 Eylül 2006 tarihinde test yayınına başladı ve 16 Şubat 2007`de tüm kullanıcılara açıldı.

Kennedy Bakırcıoğlu

Kennedy Bakırcıoğlu Türk asıllı İsveçli futbolcudur.Daha önce Tvente ve Aik Solna gibi takımlarda oynamıştır.Twente`de attığı goller sayesinde büyük ün kazanmış ve Ajax Amsterdam takımına transfer olup ilk maçında hat-trick yapmıştır sonra da Ajax takımın...

Kennedy Bakircioglü

Juan Francisco Garcia

Web 2.0.

Web 2.0, O'Reilly Media tarafından 2004'de kullanılmaya başlayan bir sözcüktür ve ikinci nesil internet hizmetlerini - toplumsal iletişim sitelerini, vikileri, iletişim araçlarını, folksonomileri- yani internet kullanıcılarının ortaklaşa ve paylaşarak yar...

UEFA Şampiyonlar Ligi