Etiket: Ali Sami Yen

Asım Sonumut

Ali Sami Yeny

Ali Sami Yen (anlam ayrım)

* Ali Sami Yen, Galatasaray Spor Kulübü kurucu üyesi.

UltrAslan

Küçük harfultrAslan Galatasaray taraftarlarından oluşan gruptur.

Tufan Ersöz

Tufan Ersöz,Türk basketbolcu.Şu anda Galatasaray Cafe Crown`da oynamaktadır.Özellikle kritik maçlarda attığı üçlüklerle tanınır.2007-2008 Sezonunda da Galatasaray Cafe Crown`da oynayacaktır.

Galatasaray Müzesi

Galatasaray Spor Kulübü`nün kurucusu Ali Sami Yen 1905 yılında Kalamış`da ilk Galatasaray Müzesi`ni açtı.

Galatasaray Dergisi

Galatasaray Dergisi, Galatasaray Spor Kulübü'nün aylık olarak 2002 yılının haziran ayında çıkarmaya başladığı resmî dergisidir. İçerik olarak Galatasaray'a ilişkin ayrıntılı inceleme ve söyleşilerin yanı sıra, güncel konulara değinilmektedir.

GS TV

Florya Metin Oktay Tesisleri

Florya Metin Oktay Tesisleri Galatasaray Spor Kulübü' nün çeşitli şubelerinin ve Türk Milli Takımı' nın antrenman yaptığı tesislerdir. Galatasaray' ın efsane sporcusu Metin Oktay' ın 1991 yılındaki bir trafik kazada hayatını kaybetmesi sonucu tesislere is...

Cüneyt Erden

Cüneyt Erden Türk basketbolcu.Şu anda Galatasaray Cafe Crown`da oynamaktadır.Pozisyonu Guard`dır.Üçlükleriyle tanınır.2006-2007 yılında Efes Pilsen`de oynuyordu.2007-2008 de ise Galatasaray Cafe Crown`da oynayacaktır.

Sakallı Celal

Celal Yalınız (ölüm 6 Haziran 1962) düşünür ve filozoftur. Sakallı Celal olarak bilinir; yazılı bir eser bırakmamış ama her biri birer eser olan insanlar bırakmıştır arkasında.

Galatasaray kurucu listesi

Galatasaray Spor Klubü nün kurucu listesi:

Galatasaray başkanları listesi

Galatasaray Spor Klubü başkanlarının listesi: