Etiket: AS Monaco FC

Yılın Afrikalı Futbolcusu

Yılın Afrikalı Futbolcusu ödülü 1992`den beri Afrika Futbol Konfederasyonu (CAF) tarafından Afrikalı futbolculara verilen ödüllerdir. 1970-1994 arasında bu ödül "France Football" dergisi tarafından verilmiştir.

Troyes AC

Troyes AC tam ismiyle Espí©rance Sportive Troyes Aube Champagne Fransız futbol kulübü. Troyes şehrindeki 20,400 kişilik Stade de l`Aube`de maçlarını oynayan kulüp Ligue 1`de mücadele etmektedir.

Toulouse FC

Toulouse FC 1937`de kurulan Fransız futbol kulübü. İsmini Toulouse kentinden alan kulüp geçen sezon Ligue 1`i 16.sırada tamamlamıştır.Takım maçlarını Fransa`nın Toulouse kentindeki Stade Ernest Wallon ` da oynamaktadır.

Patrice Evra

Futbol biyografi

Fernando Morientes

Futbol biyografi

Fc marsilya

Olympique de Marseille(OM olarak kısaltılır), 1899'da kurulan Fransız futbol kulübü.

CS Sedan Ardennes

CS Sedan Ligue 2'de mücadele eden takımlardan birisidir.

CS Sedan

CS Sedan Ligue 1`de mücadele eden takımlardan birisidir. Yeşil-kırmızı renklere shaip olan takım maçlarını 23,189 kişilik Stade Louis-Dugauguez`de oynamaktadır. Teknik direktörlüğünü Serge Romano`nun yaptığı kulüp geçen yıl Ligue 2`de 2.olarak br üst lige...

Stade Rennais FC

Stade Rennais FC, Fransa`da 1901 tarihinde kurulan bir futbol takımıdır. Maçlarını 31.200 kişilik Stade de la Route de Lorient adlı statta oynamaktadır. Klup başkanlığını şu an Emmanuel Cueff yapmaktadır. 1965 ve 1971 tarihlerinde Fransa Kupası şampiyonlu...

SV Werder Bremen

Sportverein Werder Bremen, Bremen kentinde kurulu Alman futbol klübü. Bundesliga'da mücadele etmektedir.