Etiket: Belo Horizonte

Sheilla Tavares de Castro

Sheilla Tavares de Castro (d. 1 Temmuz 1983- Belo Horizonte) Brezilyalı voleybolcu. Voleybola 13 yaşında Mackenzie Esporte Clube`de başladı. Bir süre Brezilya liginde oynadıktan sonra 2004 yılında Scavolini Pesaro`ya transfer oldu. 2002 yılında bazı oyunc...

Afonso Alves

Futbol biyografi

Trablus

Trablus (Arapça: طرابلس‎, Tarabulus) ya da Osmanlı dönemindeki adıyla Trablusgarp, Libya'nın başkenti ve en büyük şehridir.

Salvador (Bahia)

Salvador, Bahia veya Salvador da Bahia (Uzun açılımı Tüm Kutsal Kurtacıların Azizi, Portekizce: São Salvador da Bahia de Todos os Santos), Brezilya’nın Kuzeydoğu Bölgesi'nde yer alan bir eyalet olan Bahia’nın başkentidir. Salvador, Bahia, Brezilya’da sayı...

Rio de Janerio

Rio de Janeiro, bulunduğu eyaletin başkenti ve Brezilya'nın en büyük ikinci kentidir. Rio de Janeiro (Türkçe: Ocak Irmağı), (Portekizce telafuzu: [ˈhiw dʒi ʒʌˈnejɾu]).

Natal, Rio Grande do Norte

Natal (Portekizce’de Noel anlamına gelir) Brezilya'da yer alan Rio Grande do Norte eyaletinin başkenti ve en büyük şehiridir.

Joao Pessoa

João Pessoa (1930 yılına kadarki eski ismi ile Parahyba do Norte), Brezilya’nın en doğusunda yer alan şehirdir. Bazen “güneşin ilk yükseldiği şehir” olarak da isimlendirilmektedir.