Etiket: Berlin

Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı

Ankara Devlet Konservatuvarı, Ankara`da Milli Eğitim Bakanlığı`na bağlı müzik ve sahne sanatları okulu.

Edebi ve sanatsal eserlerin korunmasına dair Bern Konvansiyonu

Kısaca Bern Konvansiyonu olarak bilinen Edebi ve Sanatsal Eserlerin Korunması için Bern Konvansiyonu, telif hakları hakkında uluslararası bir antlaşmadır, ilk defa İsviçre'nin Bern şehrinde 1886'da imzalanmıştir. Victor Hugo'nun teşvikiyle geliştirilmiş o...

United Buddy Bears

Buddy Bears: Dost ayıcık kişisel olarak boyanmış, 2 metre boyunda bir ayı heykelidir. 2001 yılında Berlin`in kamuya açık cadde ve alanlarında yaklaşık 350 ayı yer alıyordu. Bunların çoğu çocuk yardım kuruluşları lehine açık arttırma yolu ile satılmıştır....

Tütün Rejisi

Toron Karacaoğlu

The Last Train

The Grand Illusion

Son Tren

Son Tren, 2006 Almanya Çek Cumhuriyeti ortak yapımı dramatik savaş filmidir. Joseph Vilsmaier ve Dana Vávrová'nın birlikte yönettikleri filmin başlıca rollerinde Gedeon Burkhard, Lena Beyerling, Lale Yavaş ve Sibel Kekilli oynamışlardır.

Roland Schimmelpfennig

Yazar bilgi kutusu

Rammstein (Albüm)

Rammstein, Alman Endüstriyel metal müzik grubu Rammstein'ın demo albümüdür.Albüm 1994 yılında Berlin'de kaydedilmiştir ve resmi bir albüm değildir.Sadece kaset üzerinde eski fanlara hediye edilmiştir.

Pop'love

Popmundo (eski adıyla Popomundo) Extralives AB'nin geliştirdiği, tarayıcı üzerinden oynanan online bir "rol yapma" oyunudur. Sanal müzik sanayisinde şöhrete kavuşmak oyunun ana fikridir.

Münih (anlam ayrımı)

* Münih (Almanca: München), Berlin ve Hamburg`tan sonra Almanya`nın en büyük üçüncü kentidir.

Murderers Among Us

Metropolitan Stockholm