Etiket: Bono

Bono (solist)

Bono şu anlamlara gelebilir:

Bono (anlam ayrımı)

Bono şu anlamlara gelebilir:

Asya Kaplanları

Asya Kaplanları, (İngilizce: ``Asian Tigers``) Tayvan, Singapur, Hong Kong ve Güney Kore ekonomilerini kasteder. Ayrıca Asya`nın Dört Küçük Ejderhası (İngilizce`de Asia`s Four Little Dragons) olarak da bilinirler. Bu ülkeler ve bölgeler, 1960 ve 1990 yıll...

Vadeli alacak

Vadeli alacak, ticari ilişkilerde alacaklının, borçlunun ödemeyi belirli bir süre sonra yerine getireceği durumlarda yararlanacağı, sözleşmeyle veya kanunen belirlenmiş kıymetli evraktır. Çek ve senet (bono) olmak üzere iki türü vardır.

TIME 100

TIME 100, TIME dergisi tarafından her yıl yayımlanan, Dünya`daki en etkili 100 kişinin sıralandığı bir listedir. Liste, 1998`de bir paneldeki tartışma sonucunda ilk defa oluşturulmuş ve gördüğü yoğun ilgi üzerine geleneksel hale getirilmiştir.

Kambiyo Senetleri

Kambiyo, para ya da para yerine geçen belgeler'in değiştirilmesi işlemidir. Para alım ve satımı ile ilgili işlemleri kapsar.

Clannad

Clannad. Máire Ní Bhraonáin, Ciarán Brennan, Pádraig Duggan, Pól Brennan ve Noel Duggan'dan oluşan İrlandalı müzik grubu.

U2

U2, Dublin, İrlanda kökenli rock grubu. Bono (vokal ve gitar), The Edge (gitar, klavye ve vokal), Adam Clayton (bas gitar) ve Larry Mullen Jr.

have a nice day

Have A Nice Day Bon Jovi'nin 19 Eylül 2005 tarihinde yayınlanan 9. stüdyo albümüdür.

Kambiyo Senedi

Kambiyo Senedi Türk Ticaret Kanunu'nun 3. Kitap 4. faslında yer alan "Kambiyo Senetleri" terimi altında poliçe, emre muharrer senet ya da bono ve çek söz konusu edilmektedir. Kambiyo senedi terimi, İsviçre Kanunu ve doktrindeki "Effets de Change" terimini...