Etiket: Bryan Adams

Spirit: Stallion of the Cimarron (albüm)

Müzik albümü bilgi kutusu

Live! Live! Live!

Live! Live!

Tommy Mandel

Tommy Mandel (d. 2 Haziran 1949, New York, ABD) ABD`li klavye sanatçısı müzisyen. Bryan Adams başta olmak üzere bir çok sanatçının albümlerinde çalıştı.

Gary Breit

Gary Breit Kanadalı klavye sanatçısı ve vokalist. Ontario`nun küçük kasabası McKerrow`da doğan Breit`in çalıştığı sanatçılar arasında Amanda Marshall, Cassandra Wilson, Corey Hart, Amy Sky, Long John Baldry, Lucid Dreaming, Damhnait Doyle, Kim Mitchell ve...

Don Juan DeMarco

Don Juan DeMarco 1995 ABD yapımı romantik komedi filmidir. Film ABD'de vizyona girdikten kısa bir süre sonra, 13 Ekim 1995'te Türkiye'de de özgün adıyla gösterime verilmiştir.

Anthology (albüm)

Anthology şu anlamlara gelebilir:

18 til I Die

18 til I Die, Bryan Adams' ın 1996 yılında çıkan albümü. Adams'ın Robert Mutt Lange'le birlikte ikinci prodüksiyonu.

You Want It You Got It

Müzik albümü bilgi kutusu

Yeni Dünya Düzeni(nWo)

Nwo bir Amerikan güreşi takımıdır.1996 ylından 2002 yılına kadar kurulmuş olan bir gruptur.Kurucuları Scott Hall , Kevin Nash ve Hulk Hogan`dır.Hulk Hogan bu grubu kurunca ismi Holywood Hogan olmuştur.Bu grup gelişerek 10 fazla kişi üye oldu.WCW bu grup s...

Waking Up the Neighbours

Müzik albümü bilgi kutusu

The Best of Me

Müzik albümü bilgi kutusu

On a Day Like Today

On a Day Like Today, Bryan Adams'ın 1998 yılında çıkan albümü. Kanadalı yapımcı Bob Rock'la çalışan Adams'ın bu albümünde soundunun daha sertleştiği görüldü.