Etiket: Burcu Güneş

Yaşasın Okulumuz (albüm)

Bilgi Kutusu Albüm

Neredesin Firuze (albüm)

Neredesin Firuze, Ezel Akay'ın ("Ezop" olarak belirtilmiştir.) aynı adı taşıyan Neredesin Firuze filminin müziklerinden oluşan albüm.

1997 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finali

Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finalleri

Şarkı Söylemek Lazım

Şarkı Söylemek Lazım, Show TV'de yayınlanan yarışma programıdır.

Fatalrhymer

Bilgin Özçalkan (d. 31 Aralık 1977, İstanbul) veya bilinen sahne adıyla Ceza, Türk rapçi.

Devamı Var (albüm)

Devamı Var, Mustafa Sandal'ın 13 Haziran 2007'de Seyhan Müzik] etiketiyle çıkardığı yeni albümüdür. Albümdeki şarkıların düzenlemelerini Özgür Yedievli, Erhan Bayrak, İskender Paydaş, Sinan Akçıl ve Tolga Kılıç'tan oluşan 5 kişilik ekip yapmıştır.

Nurkan Renda

Nurkan Renda, 21 Ağustos 1975`te Ankara`da doğan Türk müzisyen. 6 yaşında piyano çalmaya başladı. 10 yaşında iken klasik gitar ile devam etmeyi seçti. 15 yaşında Cenk Eroğlu sayesinde, elektrik gitar ve müzik teknolojisi konusunda kendisini geliştirmeye b...

Elli Kokkinou

Elli Kokkinou (Yunanca:Ελλη Κοκκίνου) (d. Atina) Yunan şarkıcıdır. Masai adlı şarkısı ile Türkiye`de de adını duyurdu. Bu şarkıyı Burcu Güneş "Yakışır" ve Ayça Tekindor "Yıkılıyor" olarak seslendirdi.

Ceza (müzisyen)

Bilgin Özçalkan (d. 31 Aralık 1977, İstanbul) veya bilinen sahne adıyla Ceza, Türk rapçi.

Asyanın Sesi

Asya'ın Sesi (Kazakça: Азия Дауысы, Azïya Dawısı; Rusça: Голос Азии, Golos Azii), her yıl Kazakistan'da düzenlenen ve "Avrupa'nın Eurovision Şarkı Yarışması" ayarında ancak Asya kıtası çapında bir şarkı yarışması.

Asya'nın Sesi

Asyan`ın Sesi, her yıl Kazakistan`da düzenlenen ve "Avrupa`nın Eurovision Şarkı Yarışması" ayarında ancak Asya kıtası çapında bir şarkı yarışması.