Etiket: Courteney Cox

Budala Dedektif

Hayvan Dedektifi (Özgün adı: Ace Ventura: Pet Detective) Jim Carrey'nin 1994 yılında sinemada oynadığı ilk filmdir.

Ross Geller

Dr. Ross Eustace Geller (d. 18 Ekim, 1967), Friends dizisinde David Schwimmer tarafından canlandırılan hayali kahramandır.

Rachel Green

Rachel Karen Green (d. 5 Mayıs, 1970), ABD dizisi Friends`de Jennifer Aniston tarafından canlandırılan hayali bir karakterdir.

Phoebe Buffay

Phoebe Buffay (ayrıca Buffay-Hannigan) (d. 16 Şubat, 1967), Friends dizisinde Lisa Kudrow tarafından canlandırılan hayali oyuncudur.

Monica Geller

Monica E. Geller (d. 22 Nisan, 1969), ABD dizisi Friends`te, Courteney Cox tarafından canlandırılan hayali bir karakterdir.

Joey Tribiani

Joseph "Joey" Francis Tribbiani, Jr. (d.

Joey Tribbiani

Joseph "Joey" Francis Tribbiani, Jr. (d.

Friends (dizi)

Friends (Türkiye'deki adı: Sıkı Dostlar), David Crane and Marta Kauffman tarafından yaratılan 1994-2004 yılları arasında yayınlanan bir ABD komedi dizisi. Manhattan, New York'ta yaşayan altı arkadaşı konu eder.

Chandler Bing

Chandler Muriel Bing (d. 8 Nisan, 1968), Friends dizisinde Matthew Perry tarafından canlandırılan hayali karakterdir.

Aniston

Jennifer Joanna Aniston (d. 11 Şubat 1969, Shermen Oaks), sinema ve dizi oyuncusudur.

Jennifer Aniston

Resimle ilgilenmeye başlayan Aniston, ressam olmaya heveslendi ve hatta New York Metropolitan Sanat Müzesi’nde kendi adına bir sergi açtı. New York’taki Temsil Sanatı Lisesi’nde sahne eğitimi gördükten sonra “ For Dear Life ” ve “ Dancing on Checker’s Gra...

Courteney Cox Arquette

" Çığlık 3 " filmiyle zeki, yetenekli ve zarif Gale Weathers olarak tekrar karşımıza çıkan Courteney Cox Arquette, rolü için: " Gale'nin cilveli karakterini seviyorum. Onun belli bir imajı var. Belki saç şeklini değiştirmiş olabilir fakat bu değişiklik b...