Etiket: Elazığ Atatürk Stadı

Diyarbakır Atatürk Stadyumu

Diyarbakır Atatürk Stadı, Diyarbakırspor'un maçlarını oynadığı, Diyarbakır'daki stadıdır. 1960'da inşa edilen ve daha sonra ışıklandırılan stadyumun 12.963 kişilik bir kapasitesi vardır.

Ordu 19 Eylül Stadı

Futbol Stadı

Mardin Şehir Stadı

Mardin Şehir Stadı Mardin`de bulunan 10,000 koltuk kapasiteli staddır. Stad Türk Telekom Lig A`da mücadele eden Mardinspor`un iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Malatya İnönü Stadı

Malatya İnönü Stadı, Malatya`da bulunan 13000 koltuk kapasiteli stadyumdur. Adını, kendisi de bir Malatyalı olan İsmet İnönü`den almıştır. Malatyaspor maçlarını bu sahada oynamaktadır. Stadda maraton sahası, koşu alanları ve ışıklandırma mevcuttur. Adresi...

Kartal Stadı

Kartal Stadı İstanbul`un Kartal semtinde 9,000 koltuk kapasiteli olan staddır. Kartalspor`un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan stad çok amaçlı kullanılabilir.

Giresun Atatürk Stadı

Şehirlerarası Devlet Sahil Karayolu üzerinde bulunan, Giresun'dan yolu geçen herkesin rahatça ulaşabileceği bir mevkide inşa edilmiş olan Giresun Atatürk Stadyumu; Türkiye'de inşa edildiği dönemin en önemli stadyumlarından bir tanesi olmasına rağmen geçen...

Eskişehir Atatürk Stadı

Eskişehir Atatürk Stadyumu Eskişehir'de bulunan 14.950 kapasiteli stadyumdur. Eskişehirspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Bolu Şehir Stadyumu

Bolu Şehir Stadı Bolu`da 4,802 koltuk kapasiteli olan staddır. Boluspor`un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan stad çok amaçlı kullanılabilir.