Etiket: Emilio Estevez

Görevimiz: Tehlike (film)

Mission: Impossible 1996 yapımı, Türkiye'de Görevimiz Tehlike ismiyle gösterilmiş 60'lı ve 70'li yılların Mission İmpossible isimli televizyon dizisinden yola çıkarak çekilmiştir. Filmin başrolünde Tom Cruise oynamaktadır.

Özel Takip

Film2

Young Guns II

``Young Guns II`` Young Guns filminin devam filmi olan Billy the Kidin hapisten kaçışını eski ahbaplarını bulmasını konu alan gerçek hayattan çekilmiş bir Western filmidir. İlk film kadar ünlenmese de flim bir Akademi Ödüllerinde ödüle aday olmuşdur. Film...

Young Guns

The Outsiders (film)

Stakeout (film)

Özel Takip (özgün adı:Stakeout) 1987 yapımlı John Badhamın yönettiği ve başrollerini Richard Dreyfuss, Emilio Estevez, Madeleine Stowe, Aidan Quinn, ve Forest Whitakerin oynadığı ünlü komedi/aksiyon filmidir. Film, Seattle, Washingtonda geçsede Vancouver,...

Richard Brewer

``Richard "Dick" Brewer`` (d. 10 Ocak, 1850- ö.4 Nisan, 1878) Amerikalı kovboy ve kanun kaçağıdır. Billy the Kid ile ``Lincoln Bölge Savaşı``nda savaşmış Richard, bazı hikayelere göre Billy the Kidin takımının asıl lideriymiş.

Rated X (film)

Film

Nightmares (film, 1983)

Nightmares 1983 yapımlı 4 farklı kısa filmden oluşan bir korku filmidir. Her kısa filmin başrolünde farklı oyuncu oynamaktadır.

Nightmares (1983 film)

Nightmares 1983 yapımlı 4 farklı kısa filmden oluşan bir korku filmidir. Her kısa filmin başrolünde farklı oyuncu oynamaktadır.

Never on Tuesday

Never on Tuesday 1988 yapımlı hiç ünlenmemiş Adam Rifkin yönetmenliğinde olan filmin başrolünde Claudia Christian, Andrew Lauer ve Peter Berg vardır.

Mitchell Kardeşler

Mitchell kardeşler (James Lowell "Jim" Mitchell, 30 Kasım, 1943–12 Temmuz, 2007 ve Artie Jay "Art" Mitchell, 17 Aralık, 1945–27 Şubat, 1991) ABD'de striptiz klübü ve pornografik filmler üzerinde çalışan iki yönetmen kardeşdiler. Özellikle bir 60lı yıllard...

Mission Impossible