Etiket: EP

Radiohead B-side'ları Listesi

Radiohead`ın B-side olarak yayımladığı şarkıların tam listesi.

Mortui Sepeliant Mortuos

Mortui Sepeliant Mortuos Lacrymae Rerum un 2006 yılında piyasaya sürdüğü Ep sidir. Bu albümde de bütün enstrümanlar Jason Franelich tarafından çalınıp kaydedilmiştir.

Manic Hedgehog

Manic Hedgehog Radiohead grubunun Ekim 1991'de çıkardığı üçüncü demo kayıt albümü. İsmini Oxford'daki kayıt stüdyosundan almıştır.

Drill (albüm)

Drill, İngiliz rock grubu Radiohead'in ilk ticari albümüdür. İlk kez 5 Mayıs 1992'de Birleşik Krallık müzik listelerine 101. olarak girdi.

Damageplan

Damageplan grubu, Pantera grubunun kurucu üyelerinden olan Dimebag Darrell ve Vinnie Paul tarafından 2003 yılında kurulmuş ancak Dimebag Darrell'ın beklenmedik ölümü ile 2004 yılında dağılmış bir heavy metal grubudur. Grubun yasal olarak yalnızca bir EP a...

Colin Greenwood

Colin Charles Greenwood (d. 26 Haziran 1969, Oxford, Oxfordshire, İngiltere), İngiliz rock grubu Radiohead'ın gitaristlerinden.

Anyone Can Play Guitar

"Anyone Can Play Guitar", İngiliz rock grubu Radiohead'in ilk albümü Pablo Honey'den hemen önce çıkardıkları bir tekli albümdür. Grubun ikinci teklisidir ve geniş dinleyici kitlesine ulaşan ilk albümleridir.

Angerfist

Danny Masseling (20 Haziran 1981'de Hollanda'nın Almere şehrinde doğdu) Angerfist kadar iyi bilinen ve gabber müziği yapan bir DJdir. Kariyeri 2001 yılında BZRK Records'un başındaki Dj Buzz Fuzz'a bir demo kaydı göndermesinden sonra başladı.

The Dungeons are Calling

Müzik Albümü

Smells Like Children

Albüm bilgi kutusu

Skydancer

Skydancer, 1993 yılında "Dark Tranquillity" adlı İsveçli Death Metal grubunun, Spine Farm Records etiketiyle çıkardığı, ilk albümdür.