Etiket: Friends

Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Emmy Ödülü

Komedi Dizilerinde En İyi Yardımcı Aktris Emmy Ödülü (Primetime Emmy Award for Outstanding Supporting Actress - Comedy Series) kazananların ve adayların listesi;

Komedi Dizilerinde En İyi Kadın Oyuncu Emmy Ödülü

Komedi Dizilerinde En İyi Aktris Emmy Ödülü kazananların listesi;

Joey (dizi)

Joey , Matt LeBlanc'un dünyaca ünlü Friends dizisindeki Joey Tribbiani karakterini canlandırmaya devam ettiği ABD yapımı sitcom'dur. NBC kanalında , tıpkı dizinin doğmasına neden olan Friends dizisi gibi perşembe akşamları 20.00'da yayınlanan dizinin akib...

Allisyn Ashley Arm

Allisyn Ashley Arm (d. 25 Nisan 1996) Amerikan çocuk aktris.Allisyn ilk çıkışını 2002 yılında Strong Medicine adlı televizyon dizisiyle yaptı.İki yıl sonra da Eulogy adlı filmde rol aldı.40`a yakın reklamda rol aldı.

Komedi Dizilerinde En İyi Aktris Emmy Ödülü

Komedi Dizilerinde En İyi Aktris Emmy Ödülü kazananların listesi;

En İyi Komedi Dizisi Emmy Ödülü

En İyi Komedi Dizisi Emmy Ödülü kazananların listesi;

Ross Geller

Dr. Ross Eustace Geller (d. 18 Ekim, 1967), Friends dizisinde David Schwimmer tarafından canlandırılan hayali kahramandır.

Rachel Green

Rachel Karen Green (d. 5 Mayıs, 1970), ABD dizisi Friends`de Jennifer Aniston tarafından canlandırılan hayali bir karakterdir.

Phoebe Buffay

Phoebe Buffay (ayrıca Buffay-Hannigan) (d. 16 Şubat, 1967), Friends dizisinde Lisa Kudrow tarafından canlandırılan hayali oyuncudur.

Monica Geller

Monica E. Geller (d. 22 Nisan, 1969), ABD dizisi Friends`te, Courteney Cox tarafından canlandırılan hayali bir karakterdir.

Kristin Davis

Kristin Landen Davis (d.23 Şubat,1965/Colorado,ABD)== Biyografi ==Ailenin tek çocuğu olan Davis,annesi ve babası ayrıldıktan sonra üvey babası ve annesiyle Kolombiya`ya taşındı.

Joey Tribiani

Joseph "Joey" Francis Tribbiani, Jr. (d.

Joey Tribbiani

Joseph "Joey" Francis Tribbiani, Jr. (d.