Etiket: Giresun Atatürk Stadı

Ordu 19 Eylül Stadı

Futbol Stadı

Mardin Şehir Stadı

Mardin Şehir Stadı Mardin`de bulunan 10,000 koltuk kapasiteli staddır. Stad Türk Telekom Lig A`da mücadele eden Mardinspor`un iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Malatya İnönü Stadı

Malatya İnönü Stadı, Malatya`da bulunan 13000 koltuk kapasiteli stadyumdur. Adını, kendisi de bir Malatyalı olan İsmet İnönü`den almıştır. Malatyaspor maçlarını bu sahada oynamaktadır. Stadda maraton sahası, koşu alanları ve ışıklandırma mevcuttur. Adresi...

Kartal Stadı

Kartal Stadı İstanbul`un Kartal semtinde 9,000 koltuk kapasiteli olan staddır. Kartalspor`un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan stad çok amaçlı kullanılabilir.

Elazığ Atatürk Stadı

Elazığ Atatürk Stadı Elazığ`da bulunan 16.000 koltuk kapasiteli staddır. Stad Elazığspor`un iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır. 2007 yılında ışıklandırılması tamamlanmış olup ileri aşamalar için genişletilmeye uygundur.

Eskişehir Atatürk Stadı

Eskişehir Atatürk Stadyumu Eskişehir'de bulunan 14.950 kapasiteli stadyumdur. Eskişehirspor'un iç saha maçlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Bolu Şehir Stadyumu

Bolu Şehir Stadı Bolu`da 4,802 koltuk kapasiteli olan staddır. Boluspor`un iç saha maçlarına ev sahipliği yapan stad çok amaçlı kullanılabilir.