Etiket: Half-Life

Day of Defeat: Source

Day of Defeat: Source internet üzerinden canlı oynanabilen (çoklu-oyuncu destekli) ve Half-Life için bir mod olarak üretilmiş Day of Defeat adlı bilgisayar oyununun geliştirilerek yeniden piyasaya sürülen versiyonudur. Source (oyun motoru) ile donanmış Do...

Half-Life 2: Episode Three

Half-Life 2: Episode Three, Half-Life 2: Episode Two'nun devamı olması beklenen Valve Corporation tarafından duyurulmuş bilgisayar oyunu. Episode üçlemesinin son oyunu olması beklenmektedir.

Half-Life 2: Lost Coast

Valve`ın "High dynamic range rendering" ve "Source Engine" teknolojisinin ne kadar ileri olduğunu kanıtlamak için gövde gösterisi amacı ile yayınladığı 1 bölümlük demo.Demo 2005 Yılında çıkmıştır.

Half-Life 2: Episode Two

Half-Life 2: Episode Two (Türkçe: Yarı-ömür 2: İkinci Bölüm) Valve Corporation tarafından geliştirilen, bilim kurgu, aksiyon, FPS oyunu.

Half-Life: Blue Shift

Half-Life adlı oyunun ek paketidir. Oyunda Black Mesa` nın güvenlik görevlisi Barney Calhoun`un gözünden Black Mesa`daki olaylar gösterilmektedir. Oyun, diğer Half-Life oyunları gibi serinin diğer oyunlarıyla paralel ilerleyen, yer yer kesişen bir senaryo...

Half-Life 2: Episode One

Half-Life 2: Episode One, (Türkçe: Yarı-Hayat 2: Birinci Bölüm) Half-Life 2'nin devamı niteliğinde olan üç serilik parçanın ikinci bilgisayar oyunudur.

Half-Life: Opposing Force

Half-Life: Opposing Force (kısaca OpFor veya OP4), Gearbox Software tarafından tasarlanan ve Valve Software tarafından çıkarılan Half-Life`ın ilk resmi ek paketidir.

Sierra Stüdyoları

Sierra Eğlence

H-L

AMX Mod X

AMX Mod X, Half-Life ve diğer Half-Life modları için sunucu yönetiminde kullanılan metamod eklentisidir. Kendi içinde eklenti desteğinin bulunması ile çok geniş bir kullanıcı kitlesi mevcuttur.

Sierra Entertainment

Half-Life (serileri)

Gearbox Software

Gearbox Software, LLC, ABD tabanlı, merkezi Plano, Teksas'da yer alan bir oyun geliştirici şirket.

Gordon Freeman

Gordon Freeman, Valve Software tarafından geliştirilen Half-Life dizisinin hayalî baş karakteri.