Etiket: Harry Potter ve Ateş Kadehi (film)

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları (İngilizce: Harry Potter and the Deathly Hallows), J. K. Rowling'in yazdığı Harry Potter serisinin yedinci ve son kitabı.

Harry Potter ve Ölümcül Takdis (film)

Harry Potter serisinin 7. filmidir. Film yanlızca proje aşamasındadır.

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları (film)

Harry Potter ve Ölüm Yadigârları: Bölüm 1 (Özgün adı: Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1), J. K. Rowling'in aynı isimli kitabından uyarlanmış ilk filmi.

Harry Potter ve Sırlar Odası (film müziği)

Harry Potter ve Sırlar Odası (film müziği) orijinal adı Harry Potter and the Chamber of Secrets (soundtrack) albümü 12 Kasımm 2002'de piyasaya çıkmıştır.

Harry Potter ve Felsefe Taşı (film müziği)

Harry Potter ve Felsefe Taşı film müziği, orijinal adı Harry Potter and the Philosopher's Stone (soundtrack) albümü 30 Ekim 2001'de piyasaya çıkmıştır.

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (film müziği)

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı (film müziği), orijinal adı Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (soundtrack) albümü 25 Mayıs 2004'de piyasaya çıkmıştır.

Harry Potter serisindeki gazeteler ve dergiler

Harry Potter serisindeki gazeteler ve dergiler J. K. Rowling`in 7 kitaplık Harry Potter serisindeki hayali gazete ve dergilerdir. Bu dergi ve gazeteler şunlardır:

Harry Potter serisi

Harry Potter , İngiliz yazar J.K. Rowling tarafından yedi kitap olarak yazılan fantastik romanlar ve onlardan uyarlanan filmler serisidir.

Bonnie Wright

Oyuncu