Etiket: Houston

Houston, Teksas

Amerikan kenti

Hakeem olajuwan

Hakeem (Akeem) Abdul Olajuwon (d. 21 Ocak 1963, Lagos, Nijerya) Houston Rockets'ın eski basketbolcusu.

Hakeem Olajuwon

Hakeem (Akeem) Abdul Olajuwon (d. 21 Ocak 1963, Lagos, Nijerya) Houston Rockets`ın eski basketbolcusu. Nijerya doğumlu basketbolcu NBA kariyerine 1984 yılında Michael Jordan, Charles Barkley, John Stockton gibi basketbolcuların arasından sıyrılıp ilk sır...

Semir Osmanagiç

Boşnak arkeolog. Houston, Teksas`da yaşamaktadır. Bosna-Hersek`in Visoko kentinde bulunduğu ve Avrupa `nın bilinen tek piramitleri olduğu iddia edilen Bosna Piramitleri üzerinde araştırmalar yürütmektedir.

Matt Stone

Matthew Richard Stone (26 Mayıs, 1971`da doğdu) Amerikan-Yahudi aktör. Houston, Teksas doğumludur. Gerald Whitney Stone ve Sheila Lois Belasco`nun oğludur. South Park`ı Trey Parker ile beraber kurmuştur.

Houston, Texas

Houston (UFA: /ˈhjuːstən/), Amerika Birleşik Devletleri'nin en büyük dördüncü, Teksas eyâletinin en büyük şehri olan kent. 1600 kilometrekare alana kurulu olan kentin 2010 sayımına göre 2,099,451 kişi nüfusu vardır.

Halliburton

Halliburton Energy Services ''('Halliburton Enerji Hizmetleri')'' merkezi ABD'de Houston, Teksas'ta bulunan çok uluslu bir şirkettir. 95.000'den fazla çalışanı olup gelirleri 20 milyar doları aşan şirket teknik ürünler, petrol ve gaz bulunması, çıkarılmas...

WTA

Women`s Tenis Association - Kadınlar Tenis Birliği` nin kısaltmasıdır. Erkekler için olan ATP`nin kadınlar için karşılığdır. 2005 yılında "WTA" ismini "Sony Ericsson WTA Tour" olarak değiştirmistir.