Etiket: ICAO

Çarşamba Havalimanı

Havaalanı Çerçeve

Siirt Havaalanı

Havaalanı Çerçeve

Samandıra Hava Üssü

Havaalanı Çerçeve

Oş Havalimanı

Havaalanı Çerçeve

Malezya Havayolları

Malaysia Airlines (kısa: MAS, 马航 ; Malayca: Penerbangan Malaysia; Çince: 马来西亚航空公司; Hanyu Pinyin: Málaixīya Hángkōng Gōngsī) Malezya'nın ulusal havayollarıdır.

Kırgızistan Havayolları

Kırgızistan Havayolları (Kırgızca: Кыргызстан Аба Жолдору). Kırgızistan'da bir havayolu şirketi.

Katar Havayolları

Qatar Airways (Arapça: القطرية) Doha, Katar merkezli ulusal havayoludur. 100'den fazla uçak filosuna sahip olarak, Afrika, Orta Asya, Avrupa, Uzak Doğu, Güney Asya, Orta Doğu, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Okyanusya olarak Dünya çapınd 100'ün üzerinde u...

Ferit Melen Havaalanı

Van Ferit Melen Havaalanı (IATA: VAN, ICAO: LTCI) Van ili sınırları içinde bulunur. Türkiye'nin en doğusundaki havalimanı olan Ferit Melen, yolcuların kullanımına açık 1660 m² alan ile 140 araçlık otoparka sahiptir.

Erkilet Havaalanı

Erkilet Havaalanı, Kayseri ilinde bulunan küçük bir havaalanı. ICAO kodu LTAU`dur. Ayrıca Kayseri Erkilet Havaalanı, Erkilet Uluslararası Havaalanı ya da kısaca Erkilet Meydanı olarak da anılır.

Avusturya Havayolları

Austrian Airlines, Viyana'da kurulu olan bir Avusturya Havayolu şirketidir.

Adıyaman Havaalanı

Adıyaman Havalimanı (IATA: ADF, ICAO: LTCP) 22 Mayıs 1998'de hizmete girmiş olup, yalnızca iç hat trafiğine açıktır. Yıllık 1.000.000 yolcu kapasitesine sahiptir.

Air France

Air France (Compagnie Nationale Air France) Air France-KLM Group şirketinin altında hizmet sağlayan Fransa ulusal havayollarıdır.