Etiket: Kenan Işık

Yeditepe Oyuncuları

Yeditepe Oyuncuları, sanatçı Hadi Çaman`ın kurduğu, İstanbul`da yerleşik bir tiyatro topluluğudur.

11. Afife Tiyatro Ödülleri

11. Afife Tiyatro Ödülleri ya da 11. Afife Jale Ödülleri, 2007 yılında, 14 dalda verilmiş olan tiyatro ödülleridir. Ödüller adlarını, ilk Türk kadın oyuncu Afife Jale`den almaktadır.

Şahnaz Çakıralp

Şahnaz Çakıralp   (d. 1 Ekim 1975 - İstanbul) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.

Bekir Aksoy (oyuncu)

Bekir Aksoy (d.

Bekir Aksoy

Bekir Aksoy (oyuncu)

Sıcak Saatler

Televizyondaki yolculuğuna 1998 yılında başlamış; yapım, senaryo ve oyuncu ekibinin kalitesi büyük beğeni toplamış dizifilm. ==Ön Bilgi==Sıcak Saatler, Detay Film`in yapımcılığında 1998 yılında ATV`de yayına girdi. Televizyondaki gösterimi 3 sezon sürmüşd...

Sicak Saatler

Sıcak Saatler, 15 Eylül 1997'de atv'de yayınlanmaya başlayan, senaryosunu Ahmet Yurdakul'un yazdığı televizyon dizisi. Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Osman Sınav, Mustafa Şevki Doğan, Veli Çelik, Sadullah Celen ve Mehmet...

Ragıp Savaş

Ragıp Savaş (d. 2 Ağustos 1966, İzmit) Türk tiyatrocusu ve dizi oyuncusu.

Okay Şenol

Okay Şenol (1969, Kütahya), Türk tiyatro oyuncusu ve Tiyatro Alkış`ın kurucusudur.

Milyoner(Yarışma)

ATV`de yayınlanan yarışma programı. Programı Kenan Işık sunuyor.

Dadı (dizi)

Dadı, Gülben Ergen, Haldun Dormen, Kenan Işık ve Seray Sever'in başrollerde oynadığı televizyon dizisi. 5 Ocak 2001 Cuma günü Show TV ekranlarında, 19 Ocak 2002 Cumartesi günü Star TV ekranlarında yayınlanmıştır.

Belalı Baldız (dizi)

Atv de yayınlanan "Hope and Faith" adlı sit-com`dan uyarlanan "BELALI BALDIZ", Eskişehir`de yaşayan üç çocuklu bir ailenin aniden çıkagelen bir konukla değişen hayatlarını konu alıyor.

Belalı Baldız

Belalı Baldız, atv'de yayınlanmış sitcom.Hope and Faith adlı ABD sitcomundan uyarlanmıştır.Eskişehir'de yaşayan üç çocuklu bir ailenin aniden çıkagelen bir konukla değişen hayatlarını konu alıyor.