Etiket: Levent

4. Levent

Zincirlikuyu Mezarlığı

Türkiye'nin Gökdelenleri

Türkiye'deki en yüksek binalar listesi, Türkiye'de inşaatı tamamlanmış en yüksek binaların listesidir. Türkiye'deki en yüksek binalar, ağırlıklı olarak İstanbul'da yer almaktadır.

Türkiye'de metrobüs

İstanbul`da ilk etabı E-5 yolu üzerinde Topkapı- Avcılar arasında çalışacak Metrobüs Projesi için Hollanda`nın Phileas firmasından 26 metrelik, 220 kişilik metrobüsleri alınması için görüşmeler yapılmaktadır. Yola döşenecek manyetik çivileri algılayarak s...

Rami Kışlası

Rami Kışlası (Diğer adıyla Asâkir - i Mansure - i Muhammediye Kışlası) İstanbul`un Eyüp İlçesi`nde bulunan geçmişi 250 yıldan olan tarihi yapıdır.

Levent Caddesi

Levent Caddesi, İstanbul`da Levent semtini boydan boya kesen caddenin adıdır. Büyükdere Caddesi üzerindeki Levent metro duraklarının arasından Ebulullah Caddesi`ne uzanır.

Levent, İstanbul

Levent, Söğütlü

Levent, Sakarya ilinin Söğütlü ilçesine bağlı bir köydür.

Gültepe, Kağıthane

Mavi Sakal 2

Mavi Sakal 2 , Mavi Sakal'ın 2. albümüdür. Uzelli Plak'tan CD-205 katalog numarası ve KB-93-34-Ü-014-205 kayıt numarası ile çıkmıştır.

MAVİSAKAL 2

Mavi Sakal 2 , Mavi Sakal'ın 2. albümüdür. Uzelli Plak'tan CD-205 katalog numarası ve KB-93-34-Ü-014-205 kayıt numarası ile çıkmıştır.

Levent Camii

Levent Camii ya da Afet Yolal Camii İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alan Levent Semtinde Levent Caddesi üzerinde, Levent Mektep Sokağı ile Sümbül Sokağı’nın kesiştiği noktada yer alan yeni tarihli bir camidir. İbrahim Yola tarafından genç yaşta kaybett...

Levent (semt)

Levent, İstanbul'un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir mahalledir. Batıda Büyükdere Caddesi, Çeliktepe ve Gültepe, doğuda Etiler ve Akatlar, güneyde Levazım mahalleleri, kuzeyde ise Maslak semtleriyle çevrilidir.

Levent, Beşiktaş

Levent semti İstanbul`un Beşiktaş ilçesinde yer alan bir semttir. Batıda Büyükdere Caddesi, Doğuda Etiler ve Akatlar, güneyde Levazım Mahallesi, kuzeyde ise Maslak semtleriyle çevrilidir. Levent semti 1950`li yıllarda Emlak ve Kredi Bankasının yaptırdığı...

Kanyon Alışveriş Merkezi

Kanyon Alışveriş Merkezi İstanbul’un Şişli ilçesinin Levent semtinde bulunan bir alışveriş merkezidir. Aynı yapı kompleksinde bir rezidans kulesi de yer almaktadır.